Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@Ivo MašekBalíček Komplet už delší dobu nenabízíme, v době, kdy byl nabízený, skutečně obsahoval "vše". Zároveň, a to už tu také zaznělo, postupně zákazníky informujeme o přechodu na novou nabídku Vodafone TV, to sice ještě nějakou dobu potrvá, ale ve výsledku budou mít všichni zákazníci aktuální nabídku Vodafone TV. Pokud zatím máte starší nabídku, nemusíte na automatický přechod čekat a kdykoliv nás můžete požádat o změnu tarifu.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale pokud si na dovolené pořídím All inclusive, tak předpokládám All inclusive (v našem případě tedy Komplet).

Nějaké NS nevím kolik, je mi u zadku, jde o princip. Komplet je Komplet (taky platím 829 Kč za něj), ať si to pojmenujete jakkoliv.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Ondra - Vodafone napsal:

Balíček Komplet už delší dobu nenabízíme, v době, kdy byl nabízený, skutečně obsahoval "vše". Zároveň, a to už tu také zaznělo, postupně zákazníky informujeme o přechodu na novou nabídku Vodafone TV, to sice ještě nějakou dobu potrvá, ale ve výsledku budou mít všichni zákazníci aktuální nabídku Vodafone TV. Pokud zatím máte starší nabídku, nemusíte na automatický přechod čekat a kdykoliv nás můžete požádat o změnu tarifu.

Napsán požadavek. Zpětně mě zavoláno. Vyřešeno. Do 24 hodin by měl naběhnout TV ALLinONE.

Pro ostatní: Zůstává v  platnosti  kompletní sleva (Inet, TV, Mobil).  "Extra" sleva na TV nikoli. 

PS: Vyhledat to správné heslo v té změti těch ostatních je celkem srandovní. Ten na druhé straně linky už chtěl jít na kafe (to strašně v komunikaci pomáhá). Kdysi jsem tu psal, že přihlásit se do ČNB, kde v 2. patře pod zemí je zlatý poklad, je jednodušší, než najít tu správnou kombinaci do Vodafone (co tam mají za poklad - netuším)

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Ivo Mašek napsal:

Napsán požadavek. Zpětně mě zavoláno. Vyřešeno. Do 24 hodin by měl naběhnout TV ALLinONE.

Pro ostatní: Zůstává v  platnosti  kompletní sleva (Inet, TV, Mobil).  "Extra" sleva na TV nikoli. 

PS: Vyhledat to správné heslo v té změti těch ostatních je celkem srandovní. Ten na druhé straně linky už chtěl jít na kafe (to strašně v komunikaci pomáhá). Kdysi jsem tu psal, že přihlásit se do ČNB, kde v 2. patře pod zemí je zlatý poklad, je jednodušší, než najít tu správnou kombinaci do Vodafone (co tam mají za poklad - netuším)

A to je asi taky jeden z důvodů,proč dali NS 5,6 do nových balíčků.Aby sami zákaznící zažádali o přechod ze starých tv tarifů na nový

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě fascinuje, když vodafone obecně přidá NS 5 a 6 tak teď všichni hrotí že je v nové variantě VTV, tak co klienti chtějí 😄 

  • Souhlasím 2
  • Děkuji 1
  • Haha 1
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...