Jump to content

MacLuke

User
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MacLuke last won the day on November 26 2018

MacLuke had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  CA
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MacLuke's Achievements

Level 5

Level 5 (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Ono to je sice hezký, že se modem hlásí jako on-line a bez výpadků, ale pokud má vadný porty (na jednom modemu mi fungují jen 2/4) nebo problémy s wifi modulem, tak to na dálku stejně neodhalíte. Autorovi tématu doporučuji domluvit technika na výměnu modemu, sám se na to chystám taky. Pokud by ani to nepomohlo, zřejmě bude chyba v kabeláži či koncovém zařízení.
 2. Viděl bych to na problém s wifi u modemu, taky mi to v poslední době nějak blbne.
 3. Jestli to blbne na více zařízeních, tak jedině požádat o výměnu modemu.
 4. Jestli má Vámi zaslaný požadavek a obsah hovoru stejnou informační hodnotu jako Vaše příspěvky zde, tak se ani nedivím, že pracovníci na podpoře nedokáží Vaše požadavky zpracovat.
 5. Nejlepší mas stavit se do Omka, mají tam buď hotovy kabely nebo ti ho nacvaknou v délce jaké potrebujes. Kabely používají od Beldenu myslím, takže určitě lepší než to co najdeš v Datartu.
 6. Vážený zákazníku, od 1. 1. 2021 platí nové podmínky specifikace vaší služby Internet. Seznámit se s nimi můžete od 1. 12. 2020 na www.upc.cz/pece-o-zakazniky/kontakty-a-dokumenty/dokumenty. Úpravy se týkají minimálních pravidel kvality připojení. Cena vašeho internetu či rychlost se nemění. Pokud byste s upraveným dokumentem nesouhlasili, službu je možné bez jakýchkoli sankcí vypovědět ke dni účinnosti změny. S přáním hezkého dne, Váš Vodafone Původní: Minimální rychlost stahování a odesílání dat může nárazově klesnout až na 40 % maximální rychlosti stahování a odesílání dat, a to na velice omezenou dobu v jednotlivých okamžicích maximálního vytížení sítě v době tzv. datové špičky. Nové: Minimální rychlostí se rozumí nejnižší rychlost, kterou se poskytovatel služby přístupu k internetu smluvně zavázal koncovému uživateli poskytnout. Hodnota minimální rychlosti odpovídá alespoň 30 % hodnoty rychlosti inzerované Další “zvyšování” kvality v podání VF...
 7. Problém je, když reklama trvá déle než úsek vysílání. Na klasické lineární vysílání jsem se krom živých sportovních přenosů nedíval už roky. Nevidím důvod se přizpůsobovat harmonogramu televizních stanic. O kvalitě českého obsahu rozvádět diskuzi ani nebudu. Osobně vidím budoucnost v IPTV, kvalita určitě půjde ještě nahoru, ale už nyní si myslím, že je pro 90 % lidí dostatečná. Těch dalších 5 %, co si potrpí na ultra hd kvalitě, už z podstaty věci nemůže mít problém, předplatit si nějakou streamovací službu či videopůjčovnu, co tuhle kvalitu poskytuje (Netflix, Disney, Apple TV...). No a těch zbylých 5 % se přizpůsobí.
 8. Trendem u operátorů placených služeb je v posledních přibližně dvou letech uvádění aplikací pro chytrá zařízení. V tomto směru nezůstane stranou ani Vodafone. „Aplikaci pro Smart TV začneme do konce roku testovat. S jejím komerčním uvedením počítáme v první polovině příštího roku,“ doplnil mluvčí. Takže aplikace pro Apple TV je zase v nedohlednu. 🙄
 9. Ona je na HBO GO nějaká sleva? Na stránkách VF vidím cenu 199 Kč, kdežto přímo od HBO je to 159 Kč.
 10. Stejně stále nechápu proč se nejvíc energie vkládá do výroby dalších vlastních boxů a vývoje aplikací na operační systémy v televizích, kterých je zaprvé mnoho, což opět musí prodražovat vývoj a za druhé jsou velice rychle zastaralé. Nechápu, že je to už tolik let, co nám slibují i aplikaci pro tvOS na Apple TV (a samozřejmě pro podobný systém na adroidu), kde já osobně vidím budoucnost, jelikož kvůli aktualizaci systému nemusím hned kupovat novou televizi. Verze pro iOS navíc mají dávno hotové a jejich portace na tvOS je banální záležitostí pro většinu vývojářů.
 11. Fungoval by takto zakoupený CA mobul poté i u UPC CZ, když by se provedla aktivace přes infolinku?
 12. Terno to docela je, dneska už 500mbit+komfort za nějakých 650 Kč neseženeš
 13. Také by mě zajímalo jak je to s tím převodem. Když jsem o něj žádal na infolince, tak mi zaslali formulář s žádostí o ukončení smlouvy nikoliv o převod. Jde mi o to, abych měl stejné služby za stejnou cenu a podmínek, akorát na jiné jméno. Jak v tomto případě tedy správně postupovat?
 14. Z UPC podpory: Dobrý den, aktuálně není znám přesný termín, ale aplikaci Horizon Go pro Android TV i Apple TV stále řešíme a jakmile bude možnost ji využít, budeme Vás včas informovat 🙂 Martin - UPC
 15. Lepší je si HBO GO zaplatit napřímo u HBO, vyjde to levněji než od UPC a od té doby nemám problém s přihlašováním a ani již zmíněným odhlašováním z Apple TV co týden.
×
×
 • Create New...