Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Peno napsal:

... Vodafone není schopen svým zákazníkům říci ani toto a jen neustále fabuluje a získává čas. To je hodně neprofesionální a nefér vůči zákazníkům.

 

Promiňte, Ondro, ale mě naopak přijde neprofesionální vaše mlčení a mlžení. Jiní operátoři dokážou svým zákazníkům na rovinu říct: promiňte, nestíháme, ale stále jednáme. Proč vy sakra ne?

Očividně vůbec nechápete, jak takové vyjednávání a licitace probíhá. Neuvědomujete si, že Vodafone hraje i o vaše peníze. Bylo by snadné kývnout na jejich nabídku a prostě nám napsat, že to bude o kilo nebo dvě dražší.
Tak to ale nejde. Oni opravdu nevědí jestli a kdy kdo povolí. Pravděpodobně jen jeden člověk ve vyjednávacím týmu Vodafonu ví kdy a kam může ustoupit a je to to nejstřeženější tajemství. Je to hra o nervy, kdo a kam ustoupí dřív a oni opravdu nemůžou v této fázi říkat žádné "ale určitě se ještě před závody dohodneme, nebojte se!" Buď by lhali, nebo by si pod sebou podřezávali větev.
Problém je to, že Nova, vědoma si té exkluzivity, nasadila - pravděpodobně - nestoudné požadavky, na které se prostě přistoupit nedá. Může se stát, že neustoupí, nezlevní a nedohodnou se. Bude mi to sice trochu líto, ale holt si zaplatím F1 TV Pro a bude mě hřát vědomí, že si to Nova může nabouchat do uší!

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Huawei B2338-168
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo uvažuje o Skylinku tak nedoporučuji.Dnes se nešlo vůbec na Nova Sport 5 připojit jinak všechny kanály fungují.Neviděl jsem ani jeden tréning.Takže jsem šel k Tely tam vše funguje.

  • Basic
  • Basic
  • Family
  • Vodafone TV Standard, CA modul
  • Jablonec nad Nisou 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, GeneHawkins napsal:

Očividně vůbec nechápete, jak takové vyjednávání a licitace probíhá. Neuvědomujete si, že Vodafone hraje i o vaše peníze. Bylo by snadné kývnout na jejich nabídku a prostě nám napsat, že to bude o kilo nebo dvě dražší.
Tak to ale nejde. Oni opravdu nevědí jestli a kdy kdo povolí. Pravděpodobně jen jeden člověk ve vyjednávacím týmu Vodafonu ví kdy a kam může ustoupit a je to to nejstřeženější tajemství. Je to hra o nervy, kdo a kam ustoupí dřív a oni opravdu nemůžou v této fázi říkat žádné "ale určitě se ještě před závody dohodneme, nebojte se!" Buď by lhali, nebo by si pod sebou podřezávali větev.
Problém je to, že Nova, vědoma si té exkluzivity, nasadila - pravděpodobně - nestoudné požadavky, na které se prostě přistoupit nedá. Může se stát, že neustoupí, nezlevní a nedohodnou se. Bude mi to sice trochu líto, ale holt si zaplatím F1 TV Pro a bude mě hřát vědomí, že si to Nova může nabouchat do uší!

O moje peníze už Vodafone nehraje. Kvůli jejich neschopnosti a neochotě jednat jsem se zařídil a odcházím tam, kde mi to, co chci jsou schopni nabídnout. Mrzí mě to. Byl jsem u VF a předtím UPC přes dvacet let. Ale když se takto chovají, holt přecházím k Telly.

A ten zbytek jsou jen výmluvy a omluvy jejich nekomunikace. Pro Vodafone by měli být podstatní zákazníci, ne Nova. A právě o zákazníky teď přichází. A to bude problém, protože čím méně bude mít zákazníků, tím méně zajímavá pro televize bude. Ale to si vedení VF uvědomit nechce.

  • Nesouhlasím 2
  • Haha 4
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vidim tu debatu,kdyby VF pristoupil na podminky Novy a musel zdražovat.Zase by se tu objevili nářky,že odchazim,jak je to možný atd.Sice pomalu ale jistě nepřímo zdražuji(rušení programů z důvodů ukončení vysilani v ČR,ale bez nahrady),ale to asi nikomu nevadí nebo si to nikdo neuvedomuje.Ale že VF s Novou vyjednavaji o co nejlepší cenu a nepocítili to zákazníci,to je problém

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, namec napsal:

Už vidim tu debatu,kdyby VF pristoupil na podminky Novy a musel zdražovat.Zase by se tu objevili nářky,že odchazim,jak je to možný atd.Sice pomalu ale jistě nepřímo zdražuji(rušení programů z důvodů ukončení vysilani v ČR,ale bez nahrady),ale to asi nikomu nevadí nebo si to nikdo neuvedomuje.Ale že VF s Novou vyjednavaji o co nejlepší cenu a nepocítili to zákazníci,to je problém

Upřímně, kdyby byl Vodafone nucen kvůli zařazení NS 5 a 6 zdražit řekněme o 100 měsíčně, pořád by mě to vycházelo lépe, než že si musím platit balík sport Premium za 399. Jasně mám tam český fotbal a hokej, ale český fotbal je k vidění i na Polsat Sportu, nebo Sportdigital. 

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 3
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • -
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, r2d2 napsal:

Tak jsem nakonec zkusil O2 TV, pár postřehů pokud by se někomu hodilo:

Objednávka - otravná, člověk musí na pobočku, nebo přijede kurýr se smlouvou. Zaplatit subscription online jako u streamovacích služeb by bylo asi moc moderní 🙂 

Android TV - instalace přes sideloading v důsledku úplně v pohodě, udělal jsem to přes počítač a utilitu ADB (https://www.xda-developers.com/install-adb-windows-macos-linux/), ale jsem zvědavý, jak dlouho to pojede bez aktualizace aplikace. Na Chromecast with Google TV ale vypadá, že funguje OK

Airplay / Chromecast - nefunguje vůbec

Zvuk - všude jen stereo, prostorový zvuk asi nepodporuje vůbec

Obraz - H.264, cca 5-6 Mbps, komprimace je vidět - u sportovních kanálu celkem podobně špatné jako na Vodafone v DVB-C (obojí je hrůza - ale že by někdo nabídnul TV s rozumným bitrate - tzn. alespoň 15-20 Mbps, ideálně HEVC či nejlépe AV1, v to fakt nedoufám - doufal jsem původně v nabídku Max (aka bývalé HBO Max) po uvedení na náš trh, ale uvidíme co tam vlastně bude, pravděpodobně spíše jenom OH a Eurosport)

Ale za 350 Kč měsíčně (O2 TV stříbrná + rodinné sledování - sleva 300 Kč) na sledování sportů asi dobrý, v důsledku oproti Vodafone vlastně i ušetřím.

O2 TV jsem zařídil čistě doma během 9 minut včetně podepsání smlouvy online.
 

Dělal jsem to 16. 2. takže od té doby se to předpokládám nezměnilo.

 

Naopak mají skvělý způsob, kde využívají AI, která si z OP načte veškeré údaje a člověk nemusí nic vypisovat.

Člověk udělá selfie, tím si AI porovná pasovou fotografii a určí zda člověk na OP je ten co dělá registraci.

Zcela tak eliminují náklady na lidi a ten workflow je zcela geniální a painless.

 

Sleva 150 Kč na první dva měsíce.
 

Možná to je spíš rukama? 🧐😀

 

 

IMG_3090.png

  • Premium
  • Super+
  • Sport
  • Vodafone Station
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu to má nejlépe tmobile, kde se dá televize objednat online a předplatit kartou a odpadají věci jako kopírování OP - není nutné uvádět zbytečně hodně osobních údajů.

Když u o2 se ověří přes bankID, tak k čemu chtějí sken op a selfie?

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Host1234 napsal:

Upřímně, kdyby byl Vodafone nucen kvůli zařazení NS 5 a 6 zdražit řekněme o 100 měsíčně, pořád by mě to vycházelo lépe, než že si musím platit balík sport Premium za 399. Jasně mám tam český fotbal a hokej, ale český fotbal je k vidění i na Polsat Sportu, nebo Sportdigital. 

No a já bych chtěl zase v nabídce BBC Earth,Travel XP,Dramox.I za cenu zdražení.A vypisuji/vyhrožuji tady,že odejdu,když VF tyto stanice  nazařadi? Nějaký Moto GP,F1,2,3 mám někde.100 lidi,100 chutí

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone má kolik, půl milionu zákazníků na TV? A kolik je si ochotno za F1 připlatit? V hodně optimistickém případě pár desítek tisíc? Matematika je v tomto neúprosná.

Stále se tu opakuje, že jednají. Kdyby nejednali, tak to tu dle mě klidně napíší. Třeba doufají, že protistrana v určitý okamžik couvne směrem k přijatelnému konsensu. A bohužel jako vždy, jsme my zákazníci svým způsobem rukojmím obou stran.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...