Jump to content

Host1234

User
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Host1234

 1. BBC Earth bych bral všemi deseti. Proto nechápu, že o jeho zařazení neuvažují, když skončila exkluzivita u T-Mobile. Celkově mě přístup Vodafonu zklamal ve více případech.
 2. Upřímně, kdyby byl Vodafone nucen kvůli zařazení NS 5 a 6 zdražit řekněme o 100 měsíčně, pořád by mě to vycházelo lépe, než že si musím platit balík sport Premium za 399. Jasně mám tam český fotbal a hokej, ale český fotbal je k vidění i na Polsat Sportu, nebo Sportdigital.
 3. A co tedy jednání ohledně zařazení Canal+ Sport? Ty stále probíhají, nebo už jste se na to vykašlali? Vodafone je nejhorší operátor, co se týká jednání o zařazení nových programů. Vaše reakční doba je až směšná. Kdo chce, domluví se téměř okamžitě.l, to u vás neplatí.
 4. U Vodafonu ani nebudou. Vodafone je nejhorší operátor. PL konečně mohla být i jinde, než u Skylinku a dodnes nebyli schopní zařídit zařazení C+S, BBC Earth skončila exkluzivita a taky nejednají o jeho zařazení. NS 5 a 6 je to samé, jednáme jednáme, přitom je jasné, že to nezařadí. A řeči typu, museli bysme zdražit a lidi by to nechtěli platit je blbost. Já si kromě plné nabídky kabelovky platím sportovní balíček u O2. Je smutný v dnešní době, že si člověk musí platit 2 a více providerů, aby viděl ze sportu všechno.
 5. A bude to trvat stejně dlouho se stejným výsledkem jako jednání o zařazení Canal + Sport. Ještě že konkurence reaguje rychleji.
 6. Potvrzuji, ráno to normálně fungovalo, teď PS1 v aplikaci nefunkční.
 7. A budou ještě nějaké novinky??? Na TV jsem dnes naladil pozice test 1-10.
×
×
 • Create New...