Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

No, já bych stejně asi na ty první tři měsíce šel do nejvyššího balíčku (těch 325 není zase tak moc) a pak by se vidělo. Ale počkám na potvrzení od Telly. Zatím je to jen informační šum.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to nabídne Telly tak to vypada jako zajímavá volba, zrovna jsem chtěl objednávat O2 TV, ale počkám ještě na oficiální vyjádření od nich. Vypadá to, že mají normální aplikaci i pro Android TV, což je plus pro mě, i když to vychází trochu dráž ve srovnání s O2 TV Stříbrná.

@Peno Ta sleva by měla být na půl roku u telly, nebo ne ? https://telly.cz/akcni-nabidka/

 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, blíží se nám první závody F1 v roce 2024. Vím, že toto téma je neustále probírané. Ale stále není nikde žádná oficiální odpověď. Zda na Vodafone TV bude přidán Nova Sport 5 a 6?? Předem děkuji za odpověď. 

  • Super DSL
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Standard
  • Svitavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně to taky nechci vyčítat Vodafonu, ale na jeho bedra bohužel padá informovanost zákazníka. Ona se nám ta situace tak nějak nezlepšuje, jak jsem zmiňoval výše, aplikace pro Samsung se taky pořád schvalovala a schvalovala a nakonec byla o rok později. Tady se pořád vyjednává a vyjednává a ve finále budeme rádi, když stihneme sezónu s další změnou technických pravidel. 

 

Přitom by stačilo, kdyby někdo řekl "omlouváme se, minimálně první dva závody už nemáme šanci stihnout" a zákazník aspoň ví, že se má zařídit jinak. Takhle neví nic a jenom mu pomalu stoupá tlak a chodí sem vykřikovat, jak změní poskytovatele. Případně si vezme prášky a toho poskytovatele opravdu změní. 

 

Co si o tom myslí třeba @Martin - Vodafone?

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Basic 250 Mb/s
  • Super +
  • Komfort
  • CA modul, Compal
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, součástí takových jednání je běžně i doložka o mlčenlivosti. A kdyby například Vodafone někde utrousil, že se jednání ubírají dobrým směrem, že to spěje k dohodě, tak by takového "skoro závazku vůči zákazníkům" využila protistrana, a ještě by si přihodila. Já doufám, že se nakonec sečtou pro a proti na obou stranách a k nějaké dohodě dojde,

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...