Přejít na obsah

Zpětné zhlédnutí


pavlos

Doporučené příspěvky

Tak zrovna teď jsem na to zase narazil ve VTV na PC - CBS Reality (kanál 94) - Podvodníci S10. E9 z dnešního rána 01:40 - 02:30 hod.

Kolco se objeví vždy v čase 00:27:33 i když to vrátím zpět, zase se to zastaví v tomto místě. Stačí posunout o paru vteřin dopředu a už to jede dál.

image.png.94b52bcf1b0db2716255a4533948b550.png

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadné bloky v záznamu - tohle dělal i Horizon GO a docela často.

 

Co se týká posunu ve zpětném shlédnutí, tak se mi nelíbí jak Vodafone lže a při pokusu o posun vyhodí hlášku, že Prima měla požadavek zamezit posouvání vpřed - Prima žádný takový požadavek nemá a neměla.

 

Navazování přehrávání má skvěle řešeno SledovaniTV - po skončení pořadu to plynule hraje dále i celý den. Neocenitelné když někdo chce např dítěti večer pustit dopolední blok ČT D

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, drive jsem mel problem se ZZ cv appce na Android TV, to se vyresilo novym heslem. Ale tedka jsem mesic nepoustel TV - a dnes vecer jsem se chtel na neco podivat zpetne, mam CA modul a ono nic, jen cerna obrazovka a zadna chybova hlaska......co to jako je? Ta appka nejak zžlobi....proste s jen toci kolecko, nechaol jsem ho pet minut a nic.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem problém s točícím se kolečkem ve čtvrtek večer poslat na 

https://tam.je/forum

Další den mi přišel odkaz na formulář, kde jsem se musel autorizovat a dneska mi volal člověk z Vodafonu s tím, že budou sepisovat v angličtině zprávu pro externího dodavatele.

Bohužel se neřeší problém jako celek, ale pouze jednotlivé případy - občas se prý stává, že se nějaká nahrávka poškodí.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...