Přejít na obsah

Zpětné zhlédnutí


pavlos

Doporučené příspěvky

V 25. 9. 2023 v 8:03, Marek-26 napsal:

Ad seznam. Viděl, https://www.androidtv-guide.com/streaming-gaming/google-tv/ 🙂 boxy a sticky zde uvedené mají oficiálně Google TV se všemi potřebnými certifikacemi od Google. Měly by fungovat i ty na tomto seznamu, ale počítám, že otestovat to bude muset každý sám. https://www.androidtv-guide.com/streaming-gaming/netflix-amazon-atv-certified

Ale na to se prece neptam. Ondra pise "...tento na seznamu nemame..." -tzn. ze maj asi nejaky interni a ten by mne bejt zverejnenej/(dostupny)...

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by měl být zveřejněn? Není to oficiální seznam kompatibilních zařízení, na kterém je testováno a nikdo tam nezaručuje, že bude aplikace fungovat i nadále. Je to seznam zařízení, na kterých aktuálně funguje a jsou to spíše posbírané informace od zákazníků.  Asi všichni víme, co by zveřejnění takového seznamu způsobilo.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak pořád problém nevyřešen,to se na tom  měsíc pořád pracuje, je tu někdo kompetentní mi odpovědět. Pro osvěžení problému, po nahrání seriálu se mi nezobrazuje kolonka shlédnout ,jen nastavit ochranu nahrávky, bude s tím vodafone něco dělat?????

Upraveno uživatelem pavlos
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Ostrava1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by snad ani nebylo dne, aby se nevyskytl nějaký nový problém. Na odstranění chyb z předlouhého seznamu chyb, který provází tuhle "televizi" už od samotného spuštění, jsem už rezignoval, zřejmě i jako mnozí další. Počítám, že to takhle zůstane už navždy, vzhledem k tomu, jak je navzdory "usilovné práci techniků" výsledek pořád stejný. 😕

Dneska jsem si chtěl pustit zpětně dokument, který dávali na Prima ZOOM, ráno ve 3/4 na pět.  A co myslíte... jde dokument dokoukat?  Při reklamě v čase 00:14:57 se pořad zasekne a jen se donekonečna točí kolečko, Zkoušeno během dne mnohokrát, ale prostě to nejde!

Bez názvu.jpg

Upraveno uživatelem RichardHorcic
chybějící písmeno
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, dneska opět pokus zpětně zkouknout jeden dokument, Prima ZOOM  - Sedm světů, jedna planeta, vysíláno v 8:00 - 9:13. 

Naprosto stejný scénář jako minule, v čase 00:57:21 se to zasekne a začne se točit kolečko. Prostě to už dál odmítá pokračovat a i po mnoha pokusech se to v tenhle čas zastaví.

Proboha, to je takový problém zajistit, aby pořad dojel až do konce? Kdyby to byl ojedinělý případ, tak neřeknu, ale tohle se mi stává celkem pravidelně. Proč ani na ten můj předešlý příspěvek nikdo nereagoval? Je zajímavé, že na něco se tady reaguje okamžitě, ale jak se vyskytne problém, do nějakého vysvětlování a už vůbec ne do řešení se tady nikomu moc nechce. 

A to nemluvím o tom,  že téměř každý pořad usekne několik minut před koncem a když se pracně proklikám na začátek následujícího, už to nenavazuje, ale začne to blokem reklam. Takže když koukáte například na napínavou kriminálku, a usekne vám to konec těsně před rozuzlením,  nemáte už šanci ten konec dokoukat a můžete si ho tak akorát domyslet. Tohle je taky jedna z mnoha věcí, která se tu řešila už někdy před víc jak rokem a byli jsme ujišťováni, že na tom technici usilovně pracují...  DĚKUJEME PĚKNĚ, VODAFONE 😟

Bez názvu.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to schválně zkusit, ale protože nejde skočit přímo na ten čas, (ani alespoň částečně se k tomu přiblížit), tak opravdu nebudu skoro hodinu čekat, jestli to pak chcípne nebo ne. Ale na PODĚ to normálně hraje, tak pokud je problém, tak jenom u VF. Sorry.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...