Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Každej to má zjevně tak, jak mu to vyhovuje 🙂 Já třeba lineární vysílání nesleduju vůbec, jediná výjimka je zpravodajství (to prakticky znamená, že když se něco děje, tak mám na pozadí puštěnou nějakou stanici, co vysílá ty titulky s aktualitama 🙂).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný den,

rád bych se zeptal, zda také má někdo problém  s programem Dvojka HD (slovenská) pozice 22 na OTT, mě i prarodičům se to zasekává a dělají se barevné pruhy.

Jen s ptám pro zajímavost

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já používám CAM modul a mám problémy nejen  s Dvojkou ale i s Jedničkou  a se vším na kmitočtu 778  MHz a 786 MHz.  Prý kolize  s 5G vysílačem umístěným  kousek od domu. 

Řešení žádné, výměny kabelů nepomáhají. Určitě je to i na jiných místech a postižených je více . Asi by se tyto kolizní kmitočty měly opustit.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si před pár dny všiml že multiplex se slovenskou Dvojkou je u mě úplně bez signálu a k němu ještě minimálně jeden další,

naštěstí na to moc nekoukám, takže mě to až tolik netrápí, kdyžtak přepnu do aplikace na IPTV, u Vodafone boxu se to dá řešit přepnutím na zpětné zhlédnutí,

ale samozřejmě jako trvalé řešení to není ideální, takže až na to budu mít čas a chuť tak zkusím hledat kde přesně je chyba, nejspíš bude ve špatně stíněných kabelech,

protože už v dálnější minulosti mě kdysi mobilní síť U:fon (Nordic Telecom), rušila také dva multiplexy se slovenskými kanály, tehdy se ale vysílaly ještě v pásmu 400 MHz kde nyní běží internet, takže nyní to tu máme v podání 5G znovu, 

tehdy jsem to vyřešil tak, že jsem si pozval technika a ten přívod do mého domu připojil přímo do zesilovače ve venkovním rozvaděči, takže do domu mě šel opravdu velmi silný signál, který už pak ani mobilní síť U:fona nedokázala přebít.

 

@kautskym na tu slovenskou Dvojku jsem koukal odpoledne asi pět minut na mobilu a žádné výpadky jsem nezaznamenal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, zase. PC, Chrome, dva monitory, oba plně HDCP. Jeden připojen GP, druhý HDMI. Pokud si na monitoru připojeném DP pracuji a na HDMI mám puštěnou VTV, je vše OK. Jakmile už mě práce přestane bavit, tak si chci hodit okno s prohlížečem na GP monitor - a ouha - medium MOMENTÁLNĚ (kdy tedy?) nelze přehrát, bla, bla, bla Vodafon blééé wéévéé číslo. Fyzicky vyhodím kabel od HDMI monitoru na kterém to předtím fungovalo a zázrak: Najednou to na GP funguje. Proč, proboha, musím HDMI vypínat fyzicky? Když předtím nevadil a fungoval. 
Hej vodafouni, jste spolek amatérů.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...