Jump to content

HaWe

User
 • Posts

  412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by HaWe

 1. Tak já používám CAM modul a mám problémy nejen s Dvojkou ale i s Jedničkou a se vším na kmitočtu 778 MHz a 786 MHz. Prý kolize s 5G vysílačem umístěným kousek od domu. Řešení žádné, výměny kabelů nepomáhají. Určitě je to i na jiných místech a postižených je více . Asi by se tyto kolizní kmitočty měly opustit.
 2. Bylo by dobrým gestem od Vodafonu, kdyby programy z tohoto kritického pásma, např. z kmitočtu 770 MHz přemístily jinam. Je tam dost volných míst, duplicitních kanálů atd.
 3. Příští týden se na to podívám, určitě vyměním kabel za kabel s dvojitým stíněním. Ten zatím nemám. Rozvody u nás dělala koncem devadesátých let firma Dakr. Překvapilo mne tenkrát , že do lišt vedených na chodbě dávali docela tenké kabely. Lišty jsou vedeny až do třetího patra na zdi přímo proti velkým oknům. Zásuvky jsou většinou umístěny hned za dveřmi do bytu. Většina lidí neměla totiž zájem o tento nový rozvod, neboť v době byla "bezdrátová kabelovka" MMDS využívající rozvod zrušené STA.
 4. Díky za upozornění, jen aby také rozvody v domě byly ok.
 5. Obdobný problém mám asi 3 měsíce v Teplicích Řetenicích. Programy na frekvenci 778 MHz nejdou vůbec (např. slovenská Jednotka ,Dvojka, JOJ Family atd). Podobně frekvence 786 a 770 MHz. Ještě jsem to nijak neřešil, ale asi se do toho pustím.
 6. Nejprve mi to v Chrome nešlo, spouštěl jsem to tlačítkem v liště záložek . Tam jsem měl nastavení doposud uložené. Zkusil jsem tedy do adresního řádku napsat tv.vodafone.cz a naskočilo to.
 7. HaWe

  Nové stanice

  Pravdu by si každý měl umět vybrat sám. Já jsem například za totáče denně sledoval zpravodajské relace západoněmecké ARD z vysílače Ochsenkopf. Byl to dezinformační kanál ? Nemohu říci , že bych se vším souhlasil. Ale byl jsem potěšen, že si mohu vybrat.
 8. HaWe

  Nové stanice

  Jo tak za seznam kmitočtů také děkuji. Taková maličkost, vlastně by to měla být samozřejmost, ale potěší. Já se svými CI moduly problém s řazením programů nemám, zařídí to TV , Pokud by mělo dojít k přechodu na Vodafone TV, tak pro mne by to byla nepřekročitelná podmínka /pokud by to ještě v té době nebylo/.
 9. Také mi dnes přišel mejlík z Vodafonu o dostupnosti. Zatím pro mne nepotřebné.
 10. Ať si každý sleduje co chce a sám si to přebere. Někdy je dobré mít informace z různých stran.
 11. Tak já na mobilní služby nereflektuji. Jako zákazník UPC / hlavně internet a TV/jsem si je již dávno zajistil jinde.
 12. No zatím jak koukám, žádné dobré zprávy to nejsou. A obávám se, že jich bude víc.
 13. HaWe

  Nové stanice

  Nikde netvrdím, že slovenština neříká nic jen mladším v UL. Uvádím "třeba", čili můžete si dosadit i jiné kategorie. Jinak platí co uvádí ve svém příspěvku uživatel namec . Je doba velké mobility lidí a mimo jiné i příhraničního pendlerství. Moravsko-slovenské nevyjímaje a nemluvě o historických a mnohdy osobních vazbách v této oblasti. Zájem o slovenštinu tam je logicky větší.
 14. HaWe

  Nové stanice

  Jde o princip, když může být STV1 a 2, tak proč ne STV3. Zatím to nikdo odpovědný pořádně nevysvětlil. Chápu, že třeba mladším slovenština nic neříká, obzvlášť na západě, třeba v Ústí nad Labem. Ale my starší co ještě pamatujeme federaci na to nahlížíme jinak. Dost smutnou ukázkou přístupu UPC/VF je ten slibovaný německý balíček. I když bych na to asi nekoukal, neb mám satelit a sleduji většinou veřejnoprávní programy. No každý má holt trochu jiné požadavky.
 15. U mne to teď vypadlo na stránkách Technet.cz.
 16. Jedině nejefektivnější řešení
 17. Tak ještě k tomu zrušení nedošlo, takže je čas. Já spíš připravuji celkovou redukci mých kabelových, satelitních a terestrických aktivit. Prakticky mám možnost přijímat uvedené platformy. Dříve mě to docela bavilo, nadšení ale již pominulo. Proč vlastně platit servisní poplatek Skylinku, stejně na to nekoukám. Jako rezerva při výpadku poslouží i pozemní DVB-T2. Mimochodem výpadek TV u UPC jsem zaznamenal za 7 let jen dvakrát. Takže vlastně stále používám UPC. Základem bude asi dobrý příjem internetu.
 18. Tak pokud zruší podporu CA modulů bude to u mne důvod k odchodu.
 19. namec : No já mám pro zásadový přístup pochopení. Speciálně společnost Vodafone to byla , která mne před několika lety svou neschopností pořádně vytočila. Šlo o placení telefonu, měl jsem to nastavené automaticky. Jen jsem přišel domu už jsem měl SMS, že dlužím tolik a tolik. Po osobní návštěvě se to vyjasnilo, druhý den totéž. Tak to trvalo půl roku stále dokola. Prý zavádíme nový systém..... , což mě samozřejmě vůbec nezajímá. Nakonec jsem telefon zrušil. Nikdo se pořádně neomluvil.
 20. Rovněž jsem pro RTVS Trojku.
 21. Od Vodafonu mám tarif Připojení bez kabelu Naplno. Tak mne bude zajímat zda dojde k nějakému výhodnému balíčkování či integraci.
 22. Je už nějaká povědomost o tom jak to bude v budoucnu s tímto fórem ? Bude, nebude, bude někam přisloučeno či bude mít možnost nezávislého fungování ?
 23. Dnes jsem zaznamenal výpadek německých programů ZDF, Das Erste a 3sat ( mux 650, oblast "Čechy").
×
×
 • Create New...