Přejít na obsah

Platby SIPO


marek-81

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Všimnul jsem si, že UPC, resp Vodafone již nenabízí platby formou SIPO. Předpokládám, že u stávajících zákazníků se asi nic měnit nebude, ale pro ty kterým končí smlouva (věrnostní program) se bude něco měnit v případě prodloužení? SIPO je alespoň pro mne jedno z nejpohodlnějších plateb a je velká škoda, že se od toho ustupuje. Pro mně by to byl i důvod abych přemýšlel o odchodu jinam.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju. Ideální by bylo, kdyby odpověděl někdo, komu teď někdy končila věrnost a prodloužil ji se sipem. Ale mám obavu, že to prodloužit nepůjde (myslím SIPO). Ach jo. Proč se musí do všeho vrtat. ☹️

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já platím roky přes sipo úplně všechno. Od nájmu až po elektřinu, ČT, telefon. Je to přehledná věc, protože vidím každý měsíc kolik za co platím. Inkaso využívat nechci. Jsem zvyklý mít všechno v ruce a na papíře. I peníze.

Navíc SIPO má velkou výhodu, že ho lze zaplatit poslední den v měsíci na poště a ještě ten den je platba připsána. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, pokud platíš příkazem banky, tak se neplatí nic. 21 korun je částka která se platí na přepážce. Ale přepážky využívám pouze v případě, že platím poslední den, aby se to stihlo. SIPO je super. Přehledná a pohodlná služba. 

SIPO je taky dobrý v tom, že vidíš předem kolik a co ti účtuje. Což inkaso neudělá. Pokud ti v sipu něco nesedí, jednoduše to vyřadíš a nezaplatíš. U inkasa musíš reklamovat. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...