Přejít na obsah

Způsob úhrady poskytovaných služeb


Návštěvník John

Doporučené příspěvky

Návštěvník John

Dnes jsem si chtél objednat kabel. televizi od UPC a zarazilo mne, že od nového roku 2020 po spojení s Vodafonem neumožňují platbu přes inkaso.... Služba pro zákazníky tedy nedostupná a tudíž zhoršení kvality této společnosti (hodnocení). Toto spojení s Vodafonem je pro mne spíše mínusem. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

A proc je to problem?!
Proc konkretne potrebujes zrovna inkaso z uctu, kdyz existuje primocarejsi a pouzivanejsi zpusob prikazem z uctu?
Nepletes si nahodou "inkaso" a "SIPO"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník John

Jo myslel jsem SIPO a při dotazu že stávající klienti platí SIPEM tak mi bylo řečeno že Vodafone tuto metodu placení nepodporuje a i starým klientům tuto službu budou postupně rušit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 6 hodinami, Zlaťák napsal:

pořád myslet na to, jestli jsem zaplatil správnou částku (změna služeb, zdražení, konec slevy,...)

Tak castku mam uz hodne dlouho stejnou, takze tohle neresim... Telefon nepouzivam na odchozi hovory (tech 20 Kc pausalu mesicne me nezabije), takze neni, co by cenu menilo. Sluzby nemenim, neni duvod - co jsem chtel/potreboval, jsem si objednal rovnou pred lety a nic jineho, co by za to stalo, bud od te doby od UPC neprislo, nebo mi to pridali za stejnou cenu.
Zadny konec slevy se taky nekona, protoze jsem staly zakaznik, takze konec jednoho obdobi plynule prechazi do dalsiho... nemam potrebu snazit se cechackovsky vyjebat se systemem nejakym vyhrozovanim prechodem ke konkurenci pred koncem vernostniho obdobi, apod. Nehlede na to, ze ve skutecnosti tu zadna skutecna konkurence v tom, co pouzivam, NENI... z kdysi draveho a velice slibneho Netboxu se stal poskytovatel pro nemajetne studenty s ubohymi rychlostmi pripojeni a nic jineho tady nemame; o skutecne kvalitnim TV signalu ani nemluve.

Toz asi tak.

před 52 minutami, John napsal:

mi bylo řečeno že Vodafone tuto metodu placení nepodporuje

To zni jako dobra blbost... Kdyby ji skutecne nepodporoval, tak by tak UZ TED platit neslo.
Ale ono to zjevne stale fyzicky jde, takze tuhle metodu vlastne podporuje... nebo mozna "trpí"?... no chudak Vodafone, tohle muset vydrzet jen proto, aby dostaval od lidi penize, no hruza... 😕

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inkaso z účtu normálně funguje, byť je ale fakt, že jak bylo napsáno výše, tak vyjma telefonních služeb nemá žádný význam a trvalý příkaz splní stejnou službu.
Ovšem zrušení SIPO je jednoznačně krok vedle, už proto, že ve městech je to snad nejrozšířenější způsob placení. A to bez ohledu na fakt, že má spousta lidí bankovní účet a SIPO hradí přes něho. Pak je taky dost těch, co účet nemají a nově tedy budou platit přes složenku typu A s poplatkem 39,- Kč (to budou mít jistě "radost" - snad jim VF ty složenky nechá alespoň předtisknou, aby se nemuseli tentovat ještě s jejich vypisováním...).

@Evzen Rychlost 100/100 u Netboxu zase není tragická (někde už jde navíc i 300/300), ale co je u Netboxu zásadní je naprostá spolehlivost. Výpadek tak jednou ročně, a to ještě předem hlášený. Tomu se UPC - bohužel - už dávno rovnat nemůže, byť kdysi (než došlo k nesmyslné honbě za co nejvyšším downloadem) tomu tak bylo a u UPC člověk nevěděl, co je porucha. Historie 😞

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Rychlost 100/100 byvala bomba jeste tak pred 10 lety, kdyz jsem se stehoval, Netboxu fandil a deti byly mrnave a nepotrebovaly Internet. Opravdu jsem tehdy CHTEL Internet od Netboxu... zvlast, kdyz dlouhou dobu Netbox sliboval na Kamechach FTTH gigabit.
Jenze ze slibu seslo, tiskove zpravy o FTTH Netbox ze svych serveru potichu smazal (jdou dohledat uz jen v archivech Lupy, Zive apod.) a naopak Netboxu trvalo hezkych par let, nez tady vubec natahali aspon ty normalni kabely :(

Naopak UPC jsem mohl v novem byte pouzivat okamzite a v rychlostech se posunulo dal, nabidli slusnou rychlost, kterou pro rozumny provoz ctyrclenne rodiny s vlastnimi pocitaci a mobily vyzaduju (tarif 300+ jede z urcitych mist az 500 Mbit)... a mozna mam jen stesti, ale se spolehlivosti nemam vubec zadny problem (tuk, tuk, tuk!).
Upload 30 Mbit mi staci (jo, mam vic nez je u tarifu standardni, kdysi mi to v ramci nejake akce zvysili, tak do toho nerejpu a uzivam si).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...