Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

Dobrý den všem, náhled při přetáčení má standardně fungovat (určitě nesouhlasím s tvrzením, co zde padlo, že o tomhle víme a není nám to potřeba připomínat). Neevidujeme žádnou takovou chybu plošně. Pokud to tedy někomu nefunguje správně a nepomáhá ani restart zařízení, zavolejte nám na 800 77 00 77 nebo napište přes https://tam.je/forum, abychom to mohli s našimi techniky řešit. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to pořádně nefungovalo ani na vašem "prémiovém" settopboxu a při streamování přes AirPlay to nefunguje už vůbec. Navíc nelze ani posouvat obraz z iPhonu, to pak pořad spadne a běží od začátku, ale to už jsem zde také hlásil.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin - VodafoneMyslím, že si to můžete sami vyzkoušet, jak to "funguje". W10, aktuální Chrome, vyzkoušel jsem asi deset náhodně vybraných stanic. Při přetáčení v prvních 15 minutách pořadu se náhledy zobrazují a pak už ne. U všech je to stejné. Mimochodem, zase mi to nechtělo povolit přetáčení, že Prima bla, bla.... a přitom, žádný program Primy jsem nezkoušel. Domnívám se, že je tak od začátku. Pořád je ale otravné, když chci spustit jiný program (nebo i jiný pořad ze stejného programu), tak jsem zase na výchozí obrazovce a musím znovu přepínat, listovat a hledat, kde je ta správná stanice. To už konečně někoho nenapadne, že by se to mělo opravit?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Kenny, náhledy jsou vidět do 15. minuty přesně, pak už nic.  Vy jste to zkoušel na zpětném zhlédnutí nebo nahrávce? Na ZZ to někdy funguje po celé délce (i když teď zkouším ZZ Comeback S1E7 a tam jsou taky jen 15 minut), ale v nahrávkách jsem náhledy neviděl... snad nikdy. Tam je to vždycky černé.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že špatné zobrazování, nebo spíš nezobrazování náhledů (zejména při webovém sledování) je spíš standardem, určitě se nejedná jen o ojedinělé případy. Tvrzení, že když to funguje Ondrovi a možná i ostatním z centra péče,  tak musí být automaticky chyba u všech ostatních, to vážně neberu. Pokud naprosto totožné problémy zaznamenávají uživatelé napříč celou republikou, pak je to jednoznačně chyba VF.  Proč to funguje u všech konkurenčních TV bez problémů? 

Taky bych se mimo jiné rád dozvěděl, proč se mi někdy u časové osy (spodní červené čáry) objevuje bílé orámování a někdy ne? Jak to má být správně?  S orámováním, nebo bez?  Opět si tahle aplikace dělá co chce a nikdy nevíte co můžete očekávat za překvapení...

Nicméně, i když je absence náhledů mrzutá a dokáže sledování TV hodně znepříjemnit, jsou tu celé desítky dalších, daleko závažnějších chyb, problémů a nefunkčních věcí, které by měl VF řešit a které zákazníky dokáží přivést od normálního nasrání až téměř k zuřivosti.  Není divu, že se pak uchylují k docela peprným výrazům...

Ale jak je bohužel zjevné, ani po třech letech VF nemá zájem chyby řešit. Dokud lidé platí, je všechno OK .... 😠 VTV.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Zkoušel jsem to na zpětném zhlédnutí i nahrávkách, náhledy se mi vždy ukázaly pro celý pořad, nenarazil jsem na moment, že by se po 15. minutě přestaly načítat. Tím neříkám, že se to neděje, ale reaguji na to, že si to můžeme snadno otestovat a předat k opravení (já bych neměl co předávat - zkoušel jsem to na více pořadech)... Pro předání proto potřebujeme konkrétní příklady (u jakého pořadu se to stalo, popis situace, verze OS a prohlížeče...), jak to psal Martin na předchozí stránce. Pokud budete chtít, je možné nám zavolat na 800770077 nebo informace poslat přes https://www.vodafone.cz/pece/formular-social/forum/.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...