Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Mne to nejde ani na android boxu , takže upětné shlédnutí na základních kanálech řeším přes skylink , kde si platím balíček Canal+ kvůli anglickému fotbalu.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem si opět problém osvěžil nahráním několika detektivek. No co myslíte, končilo to vždycky před tím, než řekli, kdo je vrah. Ještě že mám Lepší Tv, tam to začíná začátkem pořadu a konec tam vždycky je.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2024 v 17:04, Standa napsal:

Já si všimnul ještě jedné perfektní vychytávky. 

Vodafone nahrává pořad pouze jednou, i když má více opakování a vždy je "aktivní" to poslední. Takže například Ulice co se vysílá navečer je možné přehrát jen do dopolední reprízy. Dopoledne se udělá nová nahrávka a ta přepíše i tu z předchozího dne. Takže pokud chybí konec pořadu, tak je problém najít "pokračování" v dalším pořadu.

Asi tím šetří datový prostor pro nahrávky .....

A díky téhle debilní vychytávce se dneska večer nenahrál 1. díl filmu Vražedné stíny, protože druhý díl následoval hned po něm a ten ho smazal, protože někdo zapomněl do názvu filmu připsat první a druhý díl a nebo je to dost možná díky tomu  "skvělému" programovému průvodci od Vodafone.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomusJenom je škoda, že všechny tyhle problémy a chyby nejspíš u VTV zůstanou už napořád. Vodafone spustil svojí TV už skoro před třemi lety a na odstranění prvotních porodních chyb za celou dobu neudělal vůbec nic.  99,9% problémů dál přetrvává od samého prvopočátku a Vodafone to nijak neřeší,  jen samé sliby a výmluvy. Není divu, že většina uživatelů si ze zoufalství platí konkurenci, kde to funguje bez problémů, protože to prostě umí 😏

 

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak jsem si chtel po dlouhe dobe pustit sport na PC v prohlizeci Firefox a ouha.....chyba WV1862. Zkusil jsem vymazat cache a cookies prohlizece, elc nic se nezmenilo. Co s tim? obrazek.thumb.png.be9a54e4a6f2d26b785b3de73dd798d1.png

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Trabi napsal:

chyba WV1862

Tato chyba se spojuje často s VPN. Mě to dělá taky a po načtění VF v prohlížeči se mě to ptá zda chci stránku přeložit do češtiny. Očividně se domnívá že chci dívat mimo ČR.

Bohužel já nemohu měnit nastavení sítě. 

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...