Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Ondbot01 napsal:

@Jirka23Tak podle screenshot to vypadá přesně, jako situace v roamingu.

Nevím z čeho tak usuzujete, ale jsem opravdu v CZ síti , zkoušel jsem to i v Hradci Králové - a to opravdu není roaming 😁 navíc na stejném místě pokud chci jiného operátora do hodinek tak to funguje bez problému, viz předchozí scree…

  • -
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Není
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Jirka23 Už jsem to psal předtím, příčinou je opravdu beta verze systémů. Buď se můžete vrátit na poslední veřejnou verzi, nebo počkejte, v některé z dalších bet by měl Apple nastavení zahrnout. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.vodafone.cz/pece/onenet/tarify-sluzby/onenumber-onenet/onenumber-objednani/ @PetrPl

Jak si můžu OneNumber pořídit?

Postup pro Apple Watch

Aktivace služby je dostupná pro Apple iPhone se systémem iOS od verze 17.1 a Apple Watch s watchOS od verze 10.1. Pokud využíváte beta verze systémů, nemusí být možnost nahrát eSIM do hodinek dostupná.

1. Spárujte Apple Watch se svým iPhonem pomocí Bluetooth.

Pokud už hodinky máte k iPhonu připojené, můžete tento krok přeskočit. Ujistěte se také, že máte iPhone připojený k internetu.

2.Přihlaste se do OneNet samoobsluhy a zvolte sekci SIM karta - Další služby - OneNumber.

V části Nastavení služeb nejprve vyhledejte telefonní číslo, ke kterému chcete OneNumber aktivovat, pak už vybíráte sekci výše.

3.V části OneNumber klikněte na změnit a zaškrtněte políčko Aktivní OneNumber. Pak vyplňte další údaje.

Přezdívka - pojmenujte si zařízení, ve kterém budete OneNumber používat.

Přijímání SMS zpráv na druhém zařízení - nechte vypnuté, Apple Watch neumožňují příjem a posílání SMS bez spojení s iPhonem.

Sekundární eSIM - vyberte aktivaci přes eID a doplňte ho. eID zjistíte přímo v Apple Watch nebo spárovaném iPhonu podle tohoto návodu.

4.Stiskněte pokračovat a počkejte na stažení eSIM profilu do hodinek.

Potvrďte nahrání eSIM ve svém iPhonu / hodinkách.

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, PetrPl napsal:

Ondro, neměl byste už k dispozici návod pro na zprovoznění Apple Watch ve OneNetu? Sekundární eSIM mám připravenou. 

Co vím, aktivuje se v OneNet samoobsluze služba OneNumber a je tam k tomu někde položka  pro zadání čísla EID hodinek.

To se musí vyplnit, aby se to celé napárovalo.

Zjistit se dá:

- ve spárovaném iPhonu v aplikaci Watch -  Moje hodinky - Obecné - Informace - EID. 

- v hodinkách - Nastavení - Informace - EID. 

 

Po vyplnění by mělo dojít k aktivaci. 

 

Nelze však zprovoznit na nejnovějších Betách, které nemají odemčený profil VF CZ. 

  • -, Super DSL
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, retron said:

No mě se to tedy netýká, ale přijde mi poněkud nešťastné, že to Vodafone jako jediný operátor umožňuje pouze u datově neomezených tarifů, technický důvod pro to neexistuje.

jj presne tak. Mel bych o tu sluzbu zajem, ale nesplnuji jejich pozadavky co se tyce tarifu. Firemni oneNet mame neomezene volani a sms a 10GB dat coz je pro me uplne dostacujici a ze by firma kvuli par lidem menila nejak tarify, tak to asi ne. Takze za me zklamani, ze je to tak nastavene. To potvrzuje jen to, ze je to ciste business vec. Chces sluzbu navic, zaplat si za neomezeny tarif. 

Upraveno uživatelem kamol
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Havirov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...