Jump to content

mistra

User
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mistra

 1. Zkus zavolat na podporu Apple. Teď v jedné skupině borka psala, že týden řešila nemožnost aktivovat eSIM do hodinek a oni jí to vyřešili na dálku. Nebylo to Vodafonem, telefonem ani hodinkami, že by se to vyřešilo uživatelskou změnou.
 2. No a v Samoobsluze či OneNumber portálu se to tedy zobrazuje jak?
 3. Problém je v tom, že zařízení s duplikovaným číslem má vlastně svoje individuální telefonní číslo a to nikde nevystupuje (místo něj je v samoobsluze název zařízení) a ústředny mu přiřazují pro prezentaci to duplikované číslo. V zahraničí by se zobrazovalo to telefonní číslo toho zařízení. Apple to má samozřejmě řešeno nějakou svojí cestou a to bych hádal, že bude zase za tučný příplatek. A ještě doplním, že třeba konkrétně Apple Watch nemají celosvětovou konektivitu (jako třeba iPhone), takže ty evropské by například v Americe stejně nefungovaly.
 4. Ano. Za mě parádní věc. Navíc v celé službě OneNumber je docela síla a potenciál. Technický určitě ne, ale logický vcelku ano, podívej se na to z komplexního pohledu na celou službu OneNumber. Pokud firemní Rámcová smlouva datově neomezený tarif nenabízí, není nic snazšího, než aby administrátor kontaktoval Vodafone a poptal ho. Nemusí to být přímo Neomezený Super, nebo vyšší, ale stačí některý RED6 z portfolia OneNet. Přesně tak. Pro odesílání/příjem SMS musí být povolené zprávy v Samoobsluze Můj Vodafone u služby OneNumber + přidružený iPhone musí být zapnutý a připojený k internetu. Toto neplatí pro iMessage, ty fungují i pokud je ten přidružený iPhone vypnutý. WhatsApp a Messenger kecálky na AW přes mobilní data hodinek opravdu nejedou, což je škoda, že to ty aplikace neumí.
 5. Zkoušela se třeba výměna modemu?
 6. Co vím, aktivuje se v OneNet samoobsluze služba OneNumber a je tam k tomu někde položka pro zadání čísla EID hodinek. To se musí vyplnit, aby se to celé napárovalo. Zjistit se dá: - ve spárovaném iPhonu v aplikaci Watch - Moje hodinky - Obecné - Informace - EID. - v hodinkách - Nastavení - Informace - EID. Po vyplnění by mělo dojít k aktivaci. Nelze však zprovoznit na nejnovějších Betách, které nemají odemčený profil VF CZ.
 7. Problém je prostě v Betě. Tohle podle mě Vodafone nijak neovlivní, spíše bych sázel na to, že ten VF profil tam nemá Apple odemčený.
 8. Nezrcadlí se ti ten režim letadlo i do hodinek? To by se pak na nich zapl taky a novinkou data by nefungovala.
 9. Určitě se podporují i starší verze. Nemáš třeba tarif OneNet? Tam se aktivace neprovádí přes aplikaci Watch, ale v samoobsluze OneNetu.
 10. Ten návod sem dal Ondra z Vodafonu, já jo jenom vyzkoušel a potvrdil. 😉 Nevadí. Taky mám dvě SIM. Jen se vybere, pro kterou se to má zaktivovat. Spíš si myslím, že se to snaží zaktivovat z roamingu, já tam tu větu o něm vůbec neměl.
 11. Podle té hlášky to vypadá, že jsi v Roamingu. Tam to nefunguje. Doporučuji se domluvit se zaměstnavatelem, aby zařadil do nabídky i nějaký neomezený.
 12. Měl jsem to stejné a je to jak psal Ondra z Vodafonu, zabralo: 1. vypnout služby iMessage, FaceTime a WiFi hovory. 2. Provést restart a vypnutí + zapnutí hodinek a telefonu. 3. zapnout služby iMessage, FaceTime a WiFi hovory. 4. Provést restart a vypnutí + zapnutí hodinek a telefonu. Ahoj Ondro, měl jsem stejný problém a potvrzuji, že zabralo: 1. vypnout služby iMessage, FaceTime a WiFi hovory. 2. Provést restart a vypnutí + zapnutí hodinek a telefonu. 3. zapnout služby iMessage, FaceTime a WiFi hovory. 4. Provést restart a vypnutí + zapnutí hodinek a telefonu. Miloš
 13. Už by to mělo být spuštěné i pro OneNet, aktivace je ale nutná pouze přes OneNet samoobsluhu.
×
×
 • Create New...