Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 58 minutami, MichalMichal napsal:

Můžete mi prosím popsat lépe,jak postupovat s tím návodem? Vypnout Ty 3 funkce,to jsem udělal. Poté mám vypnout a zapnout hodinky i mobil? A poté zase vše zapnout a opět hodinky a mobil vypnout/zapnout? Protože to jsem udělal a stále to nefunguje..

Je to přesně tak jak píšeš Michale, podmínka je že vše je již nachystané. Vidíš bílou ikonu mobilní sítě, tím pádem víš že v hodinkách je vše nachystáno. V hodinkách vidíš zaplou jak mobilní síť tak data,vidíš v hodinkách svůj tarif VF CZ jen stav byl u mě stále  "Nepřipojeno" .. v téhle fázi se u mě vše tvářilo jako v pořádku ... ale neměl sem signál a hodinky se nechtěli připojit a přepnout .. Poté když sem vše povypínal se stav změnil na Připojeno a vše běželo 

incoming-4B0F78E9-FB73-4F07-975C-6C562601BA72 2.PNG

incoming-C06C3677-09D8-4DFF-A8F8-3D8D867C3C7D.PNG

Před hodinou, MichalMichal napsal:

Můžete mi prosím popsat lépe,jak postupovat s tím návodem? Vypnout Ty 3 funkce,to jsem udělal. Poté mám vypnout a zapnout hodinky i mobil? A poté zase vše zapnout a opět hodinky a mobil vypnout/zapnout? Protože to jsem udělal a stále to nefunguje..

Takže úplně nevím co v konečné fázi má iMessage, FaceTime a WiFi hovory společného s nastavením aplikace v hodinkách ale jak píšu z nějakého důvodu se vše probralo a funguje .. jak daleko jsi ty s nastavením služby bohužel nevím..

Upraveno uživatelem Ataner
  • Super
  • Super
  • Family
  • Zyxel VMG8623-T50B
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MichalMichal napsal:

No já nevim.. Zkusil jsem všechny zdejší návody a nic.  Mám vše do hodinek nahrané,tváří se to aktivovaně,ale když dám mobil do režimu letadlo,tak si z hodinek nezavolám a ani se na ně nedovolám.. 

Nezrcadlí se ti ten režim letadlo i do hodinek? To by se pak na nich zapl taky a novinkou data by nefungovala. 

  • -, Super DSL
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem sice u hranic s Polskem ale signál mam

100% vodafone CZ , je to stejně i když má druhou sim vypnutou = prioritní nebo výchozí Vodafone CZ , kousek jsem i mít vypnutou Wi-Fi a jen data, vypnout a zapnout a nic …

Ale je fakt ze mám verzi beta oficiální  ( vyvijim aplikace) nicméně to by na to přece vliv mít nemělo, protože jakmile by vyšla další verze tak by to pak zádě neslo, když to nejde teď …

a tarif mam nejvyšší , 5G premium, ale to asi ted nemá na to vliv, když se mi ta nabídka tam neukazuje.

 

  • -
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Není
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jirka23 napsal:

Jsem sice u hranic s Polskem ale signál mam

100% vodafone CZ , je to stejně i když má druhou sim vypnutou = prioritní nebo výchozí Vodafone CZ , kousek jsem i mít vypnutou Wi-Fi a jen data, vypnout a zapnout a nic …

Ale je fakt ze mám verzi beta oficiální  ( vyvijim aplikace) nicméně to by na to přece vliv mít nemělo, protože jakmile by vyšla další verze tak by to pak zádě neslo, když to nejde teď …

a tarif mam nejvyšší , 5G premium, ale to asi ted nemá na to vliv, když se mi ta nabídka tam neukazuje.

 

S betou to prý nefunguje. 

  • -, Super DSL
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...