Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Tak po X hodinách nastavování/resetování apod. bylo řešením zašedlé hlášky "VF CZ nepodporuje Apple Watch.." aktualizace na 17.1. Toto mě opravdu nenapadlo, když mám automatické aktualizace a byl jsem na 17.0.3 .. po aktualizaci již byla možnost přítomná. Uznávám svou chybu, nicméně by měl Vodafone na stránce s instalací dát 24kou tučně blikajícím písmem podmínku iOS aktualizace. Takhle desítky lidí budou tápat jako já a to bych řekl, že jsem dost technologicky zdatný. Tak snad to někomu pomůže.

  • Super
  • Super+
  • Základní
  • Vodafone Station
  • Vyškov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Ataner napsal:

Ahoj,kamarádi vidím že nastal čas klidu a snad to všem funguje ..

Takže se nabízí otázka, splnilo to očekávání a vůbec, spokojenost ?

Ano. Za mě parádní věc. Navíc v celé službě OneNumber je docela síla a potenciál. 

před 12 hodinami, retron napsal:

No mě se to tedy netýká, ale přijde mi poněkud nešťastné, že to Vodafone jako jediný operátor umožňuje pouze u datově neomezených tarifů, technický důvod pro to neexistuje.

Technický určitě ne, ale logický vcelku ano, podívej se na to z komplexního pohledu na celou službu OneNumber. 

před 11 hodinami, kamol napsal:

jj presne tak. Mel bych o tu sluzbu zajem, ale nesplnuji jejich pozadavky co se tyce tarifu. Firemni oneNet mame neomezene volani a sms a 10GB dat coz je pro me uplne dostacujici a ze by firma kvuli par lidem menila nejak tarify, tak to asi ne. Takze za me zklamani, ze je to tak nastavene. To potvrzuje jen to, ze je to ciste business vec. Chces sluzbu navic, zaplat si za neomezeny tarif. 

Pokud firemní Rámcová smlouva datově neomezený tarif nenabízí, není nic snazšího, než aby administrátor kontaktoval Vodafone a poptal ho. 

Nemusí to být přímo Neomezený Super, nebo vyšší, ale  stačí některý RED6 z portfolia OneNet. 

před 7 hodinami, HawkeyP napsal:

Pokud to správně chápu, tak pokud chci nechat mobil doma, musí zůstat zapnutý, jinak AW nebudou přijímat zprávy? Mimochodem, funguje vám nějaká náhrada za Whatsapp? Zkoušel jsem WeChat nebo WatchApp+, ale žádná nefunguje bez iPhonu v dosahu. 

Přesně tak.

Pro odesílání/příjem SMS musí být  povolené zprávy v Samoobsluze Můj Vodafone u služby OneNumber + přidružený iPhone musí být zapnutý a připojený k internetu. 

Toto neplatí pro iMessage, ty fungují i pokud je ten přidružený iPhone vypnutý. 

WhatsApp a Messenger kecálky  na AW přes mobilní data hodinek opravdu nejedou, což je škoda, že to ty aplikace neumí. 

Upraveno uživatelem mistra
  • -, Super DSL
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tom nic logickýho nevidím, příklad někdo má OneNet firemní tarif v rámci nějaké vysoutěžené rámcové smlouvy, neomezené volání sms 30 GB (což je za mě lepší než neomezená data rychlostí 2mbit) a na neomezený třeba nemá nárok nebo není v nabídce proč by si to neměl/nemohl aktivovat? Navíc ve společnosti nebo organizaci, kde je řádově 1000 čísel něco řešit s administrátorem není úplně snadné. Nehledě na to, že to je opět "specialita" Vodafonu.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak. Zjistoval jsem to u nas ve firme a bylo mi sdeleno, ze si musim nechat aktivovat tarif Neo super coz by se mi ze stavajiciho tarifu navysilo o 315kc mesicne + 100 kc za onenumber. 10GB dat je pro me naprosto dostacujici, protoze mesicne snad nespotrebuji ani zdaleka polovinu. Pokud se to v budoucnu nezmeni a bude mozne to aktivovat i na neomezene tarify, tak to proste ozelim a dokazu bez toho zit 😄 Ale chapu, business je business 😄 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Havirov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

První den jak byla zprovozněna esim tak mi šla, ale po továrku hodinek už nejde znova aktivovat. Na webu i v siebelu je onenumber komplet smazán, ale jak ho znovu aktivuju tak už nechce načíst na hodinkách. A v aplikaci Watch mám napsáno že VF CZ v současné době není podporován, nějaká rada?

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station
  • Ostrava Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...