Jump to content

Vodafone TV na smart televizi

Guest Roman
Message added by Ondra - Vodafone,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Recommended Posts

• Help center

@namec Já jsem si to pak uvědomil, že to je podobné. Ale když jsem hledal Power TV, tak ten v seznamu nemáme, vyřazovali jsme ho už minulý rok. Náhradou může být iConcerts HD. Ty programy, co jsou ve 4K, by měly fungovat i v případě, že zařízení 4K nepodporuje, kolegové si to už převzali a prověří konfiguraci a případně zařídí opravu.

• Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice

Horizon Go za UPC ČR byla vždycky pouze jako doplňková služba k TV vysílání přes DVB-C, takže tam se to dalo omluvit, ale u Vodafonu je internetové vysílání používáno i jako primární zdroj pro TV vysílání na OTT Vodafone boxech, takže bych očekával, když už ten stream je k dispozici pro boxy, tak bych mohl puštěný i do aplikací, pokud tedy ty apky neběží na nějaké odlišné platformě, která není s boxy kompatibilní.

• Agree 6
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest

Měl jsem Lepší TV a tam je skutečně všude všechno.  V současnosti mám i O2TV a tam před několika měsíci přidali vše na web. A v těchto dnech by mělo být vše i na mobilních zařízeních. Ten trend tady je, aby bylo všude všechno. 

• Agree 2
  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl

Zdravím chtěl bych se zeptat jsou v aplikaci na tv funkční profily? Zítra si s tím budu u otce hrát tak ať vím co čekat. Jestli je to podobné jako na HBO max nebo to třeba apka zatím neumí?

• Agree 2
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava