Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Otevřel jsem si Alzu a sekci TV a jak je vidět, lze i v 2024 koupit X různých modelových roků (není tam aktivní filtr na značku).

Je tak potřeba při koupi přihlédnout i na to, zda si aktuálně nekupuji kdo ví jak starý model. Pokud se mi však nějaký starší MR zamlouvá, tak musím počítat eventuálně s jistými riziky. 

Pořád to však má řešení v podobě set top boxu, dodatečných zařízení připojených k TV apod.. Ale kdo z nás chce zase 2 ovladače, 2 zařízení apod, že? 

image.png.791fec00b3ee1ff6a8f29a67c8248f2d.png

 

 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně proto mě štve, že se nedělají hloupé TV. Raději bych si koupil hloupou TV s dobrým panelem a hodně portů klidně za cenu Smart a k tomu připojil co potřebuji. Raději 1x za 2-3 roky koupím krabičku za 2k než jednou za 5 let TV za 20k.

  • Souhlasím 4
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To však uspokojí nějakou množinu lidí, kteří už možná i odešli pryč, nebo si koupili Samsung, LG, nebo používají nadále set top box či TV používají jiným druhem připojení. Ale je fakt, že ten set top box či jiný HW k TV by pak mohli eventuálně vrátit. 

Ale tak je jasné, že každý zákazník má možnost výběru a nechť si vybere to, co mu nejvíc vyhovuje. 

 

Čeho je vlastně nejvíc? TV přes set top box? Asi Vodafone či jiní poskytovatelé asi nezveřejňují nějaká čísla, co? Zajímalo by mě, zda už nějak začaly převládat ty Smart TV, nebo pořád vedou na plný čáře set top boxy. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tipuju STB protože to operátoři tlačí jako prioritu automaticky to přidávají k objednávce a jelikož další zdroj příjmů za šrot jako bonus.

Dneska "hloupá" televize defacto neexistuje, nějaký systém tam vždy je. I banální přepínání kanálů trvá déle než u televize z 80. let.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono jeden operátor to určitě tu app na Apple TV již brzy spustí si myslím, a co udělá  dost klientů odejde. to bude Vodafone šťastný 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 2. 2. 2024 v 13:22, kautskym napsal:

tak doufám že vyjde brzy appka na apple tv a bude to 🙂

 

Aplikace už vyšla, jen bohužel opět pro jinou TV. Vodafone má čas, tak snad se za pár let dočkáme. Druhé bude určitě O2  😞

  • Basic 250 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komfort
  • modem
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...