Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, retron napsal:

Vyzkoušel jsem x služeb namátkou Sledovani.TV, Telly, SweetTV, HBO Max, Netflix, AppleTV+, Disney+, iVysílání, VOYO, ShowTime na různých platformách 

V tom nemalém výčtu nevidím srovnání s konkurencí, tedy T-Mobile nebo O2.

Tu jsi neměl? Kdo máte, měli jste, funguje lépe? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by to mohlo skoro vypadat, že telefonní operátoři sice s určitou dávkou štěstí dokážou zajistit, že si zavoláme, ale televize je tak trochu mimo jejich horizonty.

@Marek-26Zopakoval jsem celou operaci na boxu, tam to funguje správně, takže problém je zřejmě v aplikaci pro iPadOS. Pokud mi nebudou zítra chodit notifikace, tak jim to zítra napíšu s doporučením, že je obvyklé testovat interně.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně pro mobilní operátory je TV (VTV) jen jako doplňková služba, aby měli "vše". O2 měl už rozvody pro internet (i když DSL)  už když se přejmenoval v Eurotelu a pak se rozložil na O2 a Cetim. Vodafone koupil UPC a každému snad muselo být jasné, že mu jde spíše o ty rozvody optiky atd a TV bere jako bonus. 

I UPC měl Horizon TV jako doplňkovou službu ke kabelové. 

Pro firmy Sleduj TV, Telly atd. je to primární příjem, takže si nemohou dovolit vyběhnou  na trh s ALFA, BETA verzí co Vodafone a O2 (  s TM nemám zkušenosti ).

 

Ano tím neomlovám to s čím vyrazil Vodafone ( jako programátor, bych se zastřelil před nastoupenou rotou, než tohle pustit do ostrého provozu.  )

Ale jak jsem psal, jejich priorita jsou mobilní služby.

 

A na otázku proč nekoupili i Horizont ? Za 1 určitě cena a za 2 pokud jste někdy někdo programoval, tak víte, jak dlouho trvá než přijdete na to jak to ten druhý myslel. Já když mám trošku víc upravit stránky co jsem psal před 5 lety, tak min. 2 dny přemýšlím jak jsem to tenkrát myslel   😄 

 

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Horizon, drahé a jen by měli službu pronajatou, nebyla by zcela jejich. A navíc určitě nesplňovala spoustu věcí, které nás teď spíše omezují a štvou a tím jsou všemožné ochrany. 

@CableGTohle vypadá na chybu, se kterou se nikdo nepotýká. Jsou dvě možnosti. Čekat, že se to vyřeší "samo" nebo to nahlásit. Testování se provádí na začátku a ta chyba se nemusela vyskytnout. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2TV bude patrně ještě horší, protože vůbec nemá dvb-c, a v diskuzní skupině O2 TV je hodně nespokojených dávající fotky nefunkční TV, kde jde vidět mimo TV vidět i půl obýváku.

Tmobile si může každý zkusit, má i předplacenou službu, která se předplatí přes web a je ihned funkční, navíc prvních 7 dní na zkoušku zdarma.

 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracoval jsem u všech tří operátorů a o2 TV je opravdu katastrofa

dokonce i chudák KUKI TV bude určitě ukončena 

Začátek roku 2024

Prvním krokem bude propojení služeb napříč Nej.cz a O2. O2 začne ve druhém kvartálu (do)prodávat zákazníkům další O2 služby a ve druhé polovině začne migrace zákazníků do systémů O2. Bude se jednat snad o největší a nejkontroverznější fúzi na telekomunikačním trhu.

https://nejpripojeni.cz/clanky/znacka-nej-cz-v-roce-2024-zanikne-splyne-do-o2/

takže Televizí moc nebude 😄 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...