Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ano, já to vím :) Dokonce i vím, k čemu cookies slouží a dle jejího obsahu dokážu určit, k čemu přesně je. Věřím, že ani při mazání registrů v CCleaneru neprocházíte jednotlivé výsledky a nezkoumáte, co vlastně to chce smazat.

 

Obecně platí, že by se neměli mazat cookies, které jsou mladší jak měsíc. Samozřejmě pokud víte, že se jedná o cookies, které určitě nepotřebujete (např. z reklamních systémů atd.), tak ty smazat můžete klidně hned. To je stejné, jako by jste se rozčiloval, že ikdyž zde na fóru zadáte, že se má přihlásit trvale, tak po smazání cookies stejně musíte provést přihlášení znovu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče registrů, byly časy, kdy jsem je ručně mazal (v 90-tých letech, ohledně instalací TV karet). Neexistovaly na to tehdy vhodné programy. I přesto bych si dnes nedovolil jen tak smazat nějaký řádek v registru (špatně smazaný řádek také může znamenat, že si mohu rovnou vytáhnout instalační CD a jet od píky)

Co se týče cookies, tak např. CCleaner (je nejvíce používaný a má to logiku) sám od sebe neví, co má dát do výjimek (do výjimek automaticky dává asi 3, nebo 4 cookies). HBO, ani UPC to nejsou, tak jako 99 procent dalších. Pokud uživatel provozuje tzv. počítačovou hygienu, tak chtě nechtě při použití CCleaneru (a pravděpodobně i u jiných podobných programů) automaticky vše smaže. A pokud je uživatel laik (ale ani být nemusí), tak po čase se mu objeví stejná hláška, jako u mě a HBO_GO mu nebude fungovat. Protože tu informaci, že zařízení používá cookies, dnes defacto čte skoro u všeho. To cookies se prostě obnoví, a rozhodně to nehlásí, jako další zařízení. Tedy s výjimkou u HBO_GO. Proto píšu, že je to postavený na hlavu.

Některé služby dokonce vyžadují (po nějakém technickém zásahu) cookies smazat

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, HBO by to mohlo mít nastaveno jinak.

CCleaner je velmi využívaný, ale i v nápovědě / návodu se píše, že by člověk měl nastavit ty výjimky a neměl by nic mazat bezhlavě. Vývojářům to nejde dávat za zlé, není v jejich chybách, aby všechny ty výjimky našli a nastavili sami.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to nefunguje. Na TV opět píše, že nemám předplatné HBO. Zapnul jsem počítač a na webové stránce běží lišta a to je všechno, přihlásit se ani nejde. Špatná služba, to už je tento měsíc potřetí.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi stává neustále. Chvíli počkat, zadat PIN znova a už to funguje. Nebo mi to píše, že mam zadat znova PIN je to do nebe volající

 

Akorát je zajímavé, že na PC to funguje skoro furt, ale na TV to pokulhává.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Když pominu různé (občasné) problémy související s přihlašováním, tak včera jsem se snažil (od spuštění HBO Go asi potřetí) okolo 22. hodiny sledovat film Duch Bouře (na PC, TV to neumí). V nepravidelných intervalech, od jedné do několika minut, se přehrávání zastavovalo a vždy se několik desítek sekund stahovala data. Poté přehrávání pokračovalo až do dalšího výpadku. Problémy s připojením k netu nemám a nemívám a i v inkriminované době jsem opakovaně naměřil 120/12.

HBO svou službu Go neustále rozšiřuje (viz třeba FreSat o září) a přitom jeho servery zřejmě nemají dostatečnou kapacitu, nemá zvládnuto sdílení databází uživatelů a prostředků (několik příspěvků zde na fóru)...

Zřejmě podobný management jako v UPC :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, i proto se to muselo spouštět postupně. Jinak by to asi (při nenažranosti našeho národa) hned spadlo. Malé záseky jsou přípustné. Ten nápor tam prostě je. Věřím, že HBO do budoucna servery rozšíří (taky jim asi ani nic jiného nezbývá). Před 3 měsíci to ještě fungovalo bezvadně, dnes je těch lidí prostě víc. Je ale třeba tomu dát šanci. Je to nová služba, možná i ta nejlepší, a do budoucna by se to mělo jen zlepšovat. Věřte, že HBO se snaží dělat maximum, co může. S UPC bych to úplně nesrovnával.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Před třemi měsíci to snad fungovalo spolehlivě, nikoli pro zákazníky UPC (pro UPC oficiálně spuštěno před cca jedním měsícem, test krátce před tím), možná pro VIP HBO :lol: .

Těch lidí je určitě víc, to souhlasím, ale s tím se snad počítalo (nebo mělo). Malé záseky jsou přípustné, samozřejmě, dejme tomu jednou dvakrát za hodinu, ne řádově každou minutu. No a pokud jde o srovnání HBO s UPC, o tom by se dalo diskutovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Off-line sledování, které se v rámci HBO GO také připravuje, bude v první fázi dostupné pouze u omezeného počtu titulů. Příliš pozitivně se na něj totiž netváří filmová studia...

 

HBO GO s rozšiřováním dostupnosti avizuje další připravované novinky.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...