Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron

Chceme si aktivovat službu HBO GO na druhem tabletu v domacnosti, ale při pokusu o registraci nam to vraci chybu "Tento ucet je jiz registrovan" (?). To opravdu je tak hloupe, ze to umoznuje registrovat službu jen na jedno zarizeni v domacnosti ? Mame registrovano zatím jen na 1 tabletu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceme si aktivovat službu HBO GO na druhem tabletu v domacnosti, ale při pokusu o registraci nam to vraci chybu "Tento ucet je jiz registrovan" (?). To opravdu je tak hloupe, ze to umoznuje registrovat službu jen na jedno zarizeni v domacnosti ? Mame registrovano zatím jen na 1 tabletu...

Ono to stěží umí i jenom jedno zařízení. Moje praktická zkušenost:

Na začátku jsem absolvoval všechnu registraci a ono to fungovalo. Jenomže asi po čtvrtém přihlášení v řadě (k tomu došlo asi po 3 dnech - ono si to všechno pamatuje) mě to oznámilo, že mám registrovaných několik zařízení. No to jsem zíral, protože službu HBO_GO mám registrovanou pouze a jenom na jednom svém PC (mám TV Sharp, která je TELEVIZÍ, nikoli zařízením na různé blbinky - takže neumí ono HBO_GO - ostatně mám tušení, že tu službu umí jen tv Samsung a snad pár tv LG). Tak jsem se spojil s techniky u UPC a ti mě sdělili, že nesmím mazat cookies (toto byla v mém životě zatím jediná služba, které to vadilo - a to se profesionálně v oblasti PC pohybuji již od 80-tých let - to byly ještě tzv. průmyslové počítače). Nu což, tak jsem zajistil, aby cookies od HBO nebyla mazána a nechal si službu opět obnovit. A co myslíte? :D ..... po asi čtyřech přihlášeních opět to samé. Mám to prý registrováno na bůh ví kolika zařízeních. No a pro jistotu mě to teď odkloní na neexistující stránku :D . To asi abych si moc nevyskakoval :D

Kašlu na to. Chápu, že to není problém UPC, ale služby HBO_GO. No na TVFreaku jsme o tom zázraku vedli debatu a jeden user měl stejnou zkušenost. Jak je to prý jenom na PC, a ne také na TV (na těch vybraných TV, abych byl přesný), tak to po několika přihlášení opět chodit nebude.

Takže jsem to definitivně vzdal, protože dohadovat se s UPC fakt nemá smysl. Ten podnik musí vyhnít a pak nastane změna.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Tak uspech, uz jsem to rozchodil na dalších 3 domácích zařízeních (tabletech), bohužel, prehravani je mozne smerovat (s výjimkou toho sameho) jen na dalsi registrovana zarizeni (tedy tablety) s klientem HBO GO. Mel jsem totiž naivni predstavu, ze registrovane zarizeni, ze kterého to iniciuji, to muze pote poslat přes DLNA na kompatibilni renderer nekde v LAN, pokud je tam pristupny (TV, medialni prehravac atd.). To je jiz dnes celkem bezne, byt to klient HBO GO nenabizi, takze Chromecast je pravdepodobne rovnez zatracen, nevidim je (mam jich na LAN vice), ani jiné renderery v LAN.

 

Rozliseni je dost zoufale (tak pro ten smartphone, na vetsim Fujitsu tabletu s Tegrou to je jiz nicmoc), takze to je asi důvod, proc to vlastne nemá ani smysl posilat do nejakeho "velkeho" rendereru. Myslel jsem ze službu vyuziji jako "on demand", coz bohužel ne, a jina moznost pro OnDemand u UPC neexistuje (zatím, Horizon nekdy ?)

 

Zive lze spustit jen kanal HBO, dalších kanaly z ceskeho portfolia HBO ani nahodou... :( A na Nexu me manželky to zive nespustim, vždy chyba, bez sance, jde to jen tak, ze to spustim z jineho tabletu, s vyberem prehrani na Nexusu :shock: Silene, když beru to, ze Nexus je jakymsi etalonem komaptibility...

 

A na podpore mam pocit, ze oni sami nevi, o cem mluvime, dokonce tam nemaji ani vlastní zkusebni instalaci, aby mohli fundovane radit :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Jak je to prý jenom na PC, a ne také na TV (na těch vybraných TV, abych byl přesný), tak to po několika přihlášení opět chodit nebude.

No já jedu, relativně v pohodě, jenom na jednom notebooku a to už od spuštění u UPC. Pravda, nepravidelně, sem tam, to po mě chce, abych se znova přihlásil (cookies nemažu, asi to opravdu budou dělat ty aktualizace Crome) a párkrát mě to vyzvalo, k registraci nového zařízení, i když jedu pořád na jednom a tom samém notebooku. Ale zadávám stejný registrační název zařízení jako poprvé a v přehledu zařízení jej mám pořád jen jednou, s datem první registrace někdy v červenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na TV LG 42LA740S je HBO GO tragédie, PADÁ to i na podobných typech TV a s různými typy připojení k internetu. Pod účtem to běží v pohodě na PC (Win8) i iPadu (4), takže z toho logicky soudim, že padání je buď v TV nebo programu na HBOGO. Každopádně občas to běží bez problémů, někdy to ani nenaběhne. Jak HBO tak UPC neposkytují žádnou podporu, ani neodpoví na dotaz k problému.

 

Chodí mi to dobře, dívám se jen přes TV (Samsung ES řada) a aplikaci HBOGO ze Samsung appstore. Jen se to někdy odhlašuje, podle mě po delším nepoužívání. Ještě jsem to přesně nevypozoroval, ale podle mě to bude při neaktivitě delší než 24 nebo 48 hodin. Pak musím znovu zadat TV PIN (což je pěkně nepříjemné...) Ale podle UPC to běží pořád v testovacím režimu, takže to zas tak neřeším...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...