Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník los.petros

Chodí mi to dobře, dívám se jen přes TV (Samsung ES řada) a aplikaci HBOGO ze Samsung appstore. Jen se to někdy odhlašuje, podle mě po delším nepoužívání. Ještě jsem to přesně nevypozoroval, ale podle mě to bude při neaktivitě delší než 24 nebo 48 hodin. Pak musím znovu zadat TV PIN (což je pěkně nepříjemné...) Ale podle UPC to běží pořád v testovacím režimu, takže to zas tak neřeším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak momentálně mi přihlášení nefunguje. Po zadání přihlašovacích údajů na Moje UPC to dlouze přesměrovává zpět na stránky HBO GO, aby to napsalo hlášku OPERATOR_AUTH_SSOMISSING.

Zřejmě však chyba u UPC, protože nefunguje ani přihlášení do "obyčejného" UPC. Po zadání přihlašovacích údajů a kontrolního textu lze totiž klikat na tlačítko "Přihlásit se" kolikrát chcete a nic se neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

U mě žádný problém, jak UPC & Moje UPC, tak i HBO GO, to dnes (tedy, teď, viz čas) dokonce zcela automaticky.... (což nebývá pravidlem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Jen se to někdy odhlašuje, podle mě po delším nepoužívání. Ještě jsem to přesně nevypozoroval, ale podle mě to bude při neaktivitě delší než 24 nebo 48 hodin.

 

Predpoladam,ze sa neodhlasujes po vypnuti HBO GO v smart TV.Ja som sa po 3 dnoch bez problemov nalogoval bez toho aby som zadaval TV PIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

No já se taky neodhlašuji z HBOGO a stejně jak psal někde nademnou to občas vypadne a musím se znovu nalogovat. Třeba včera večer (25.8.) kolem 23.hodiny nešlo se vůbec na HBO go dívat sekalo se to, psalo to, že je problém s internetovým připojením (to bylo ok) takže asi takhle.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imrek

Zdravím!

Tak po několika dnech bezproblémového sledování TV (Samsung) s automatickým přihlášením po spuštění HBO GO už podruhé stejný problém.

Nešlo se přihlásit na HBO GO. Po celkem zdlouhavém zadání pinu se objeví hlášení, nemáte předplatné HBO".

Samo blbost, když jsem se 1 minutu před tím díval na HBO.

Několikrát znovu vypnuto a zapnuto podle rad z fóra, se zadáním neskutečně debilního pinu pořád dokola a stejný výsledek, "nemáte předplatné HBO"!

Nakonec zkouška přihlášení na domácím notebooku, naprosto bezproblémů spuštěno napoprvé, následně spuštěno HBO Go na TV a světe div se, podařilo se přihlásit.

Je možná nějaká spojitost s propojením notebooku a TV? Notebook jede na wifi, tv připojena kabelem s wifi.

Přijde mi to jako blbost, to snad nemůže mít spojitost, ale situace se již 2x úplně stejně opakovala. Někdo podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

@imrek

Uz sem to tu zminoval, ale mam naprosto stejnou zkusenost. Jeste mi funguje prihlasit se na tabletu. Evidentne nejaka chyba u Samsungu, protoze jak na tabletu, tak na ntbku se divam bez problemu!

Jinak Samsung tv bych si po techto a jinych zkusenostech uz nikdy nekoupil. Ale to je z jineho soudku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...