Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
No tak to je nejakej binec. Mam Komplet 240+ a HBO Go nejde. Problem je v tom, ze:

 

1) Po prihlaseni me to napise, ze mam registrovano prilis mnoho zarizeni a mam kontaktovat operatora.

2) Operator mi tvrdi, ze zadnou registraci na portalu uz nemam, ze mi ji na me prani smazli.

3) Zkusil jsem novou registraci - neúspesne. Kdyz zadam prezdivku do registrace a dam Registrace - objevi se hlaska Ucet jiz existuje. A prd :-( Nikam se nedostanu.

 

Tak mi reknete, proc???? Zkusil jsem mazat cookies, zkusil jsem snad vsechny prohlizece a vysledek je totozny.

 

Nezkoušejte novou registraci, když už jednou zaregistrován jste. Prostě se jen přihlašte pomocí vašich přihlašovacích údajů. Problémů s identifikací zařízení zkuste předcházet pomocí těchto tipů: https://www.facebook.com/hbo.czsk/app_190322544333196

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojky všem, tak uý mi šlo konečně HBO Go na tarifu Komplet+. Až dneska jsem chtěl něco pustit a ouha, nejde se mi přihlásit. Je to tak, že když klikám vpravo nahoře na Přihlásit, nic se nestane, ať klikám, jak klikám. Mám Win7 + Silverlight 5.1 + Chrome 40. Před týdnem to šlo normálka.....žádná změna v PC, asi jen aktual. Chrome....v mobilu jde vše OK. Nevíte, čím toto je? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak asi neco je se Silverlightem....na horizon tv mi to pise, ze mam povolit plugin Silverlight....nechapu, kde ho jako mam povolit? Sem s tim vůbec nehejbal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz vse jde OK, stačí tento psotup:

 

1. do adr. radku napsat: chrome:plugins

2. najit plugin Silverlight a zaskrtnout Vzdy povoleno

 

Zatim vse jde OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Retiree

HBO přidalo do své nové hodnocení pro orientaci diváků

 

Provozovatel dlouhodobě na zlepšování svého on-line videoportálu, který získávají zákazníci placených služeb zdarma k předplatnému této prémiové stanice, pracuje. Nemusí jít vždy jen o viditelné změny.

Filmový kanál HBO začal v rámci své videoslužby HBO GO používat nový způsob hodnocení titulů, které jsou na tomto portálu dostupné. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, aktuální developer verze Chrome má už vypnutou podporu NPAPI, zatím se to dá ještě speciálním nastavením zapnout, ale na podzim už to skončí definitivně. Silverlight tedy nepůjde.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...