Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Tak opet zahada!!

 

Protoze proste nemohu rozchodit HBO Go (porad to pise, ze mam moc zarizeni registrovanych) a pokusu o znovuregistraci (kdyz mi UPC na me prani vymazalo ucet hbo Gop) a nic, pise to, ze mam ucet uz registrovan (??????) jsem se tozhodl, ze to vyresime vymazanim i sluzby UPC u me smlouvy, coz se taky stalo. Po znovuregistraci do Moje UPC pri zadani úplne jineho prihlasovaku a hesla jsem se úspesne registroval, ale HBO Go proste nejde, opet ze uz mam ucet registrovanej pri registraci, nebo, ze mam moc zarizeni pri prihlaseni. Neskutecny, fakt nechapu, co je tohle za blbost, co si proboha pamatuje?? Tak asi zkusim primo na HBO......

Mam ten stejný problém od včerejška :(

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Trochu nechápu ty nářky na kvalitu HBO GO na nějakých televizích, mel jsem za to, že je to primarne aplikace pro mobilní zarizeni. Proc bych si to měl proboha pouštět na velke TV, když si to na ni mohu pustit ve full HD z kabelu?! Chápu ten jeden argument s archivem, ale k tomu tato apka prostě není :(

Abych mohl ve fullHD pouštět něco z archivu, potřebuji velmi rychlou konektivitu, a službu s příslušnými terminalem, jako je Horizon.

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No tak to je nejakej binec. Mam Komplet 240+ a HBO Go nejde. Problem je v tom, ze:

 

1) Po prihlaseni me to napise, ze mam registrovano prilis mnoho zarizeni a mam kontaktovat operatora.

2) Operator mi tvrdi, ze zadnou registraci na portalu uz nemam, ze mi ji na me prani smazli.

3) Zkusil jsem novou registraci - neúspesne. Kdyz zadam prezdivku do registrace a dam Registrace - objevi se hlaska Ucet jiz existuje. A prd :-( Nikam se nedostanu.

 

Tak mi reknete, proc???? Zkusil jsem mazat cookies, zkusil jsem snad vsechny prohlizece a vysledek je totozny.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...