Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron

A jaký je důvod je si to v rozlišení určeném pro mobilní zařízení pouštět na velké fullHD TV??? Chromecast mám taky ale nenapadlo by mě to použít takto...

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak bohuzel me nefunguje prihlaseni na HBO GO

 

https://czapi.hbogo.eu/oauthupc/request ... yctyp1weqr

504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.

 

Mate nekdo stejny problem ?

 

Jinak mam jeste jeden problem kazdy tyden musim znova zadavat u SAMSUNG aplikace TV PIN ,ale ten lze zadat az po prihlaseni na WWW.

Mate nekdo stejny problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Vyzkoušej a uvidíš! Jestliže máš rychlý internet, budeš mít film v HD kvalitě na televizi.
Asi jsem natvrdlý, a ty jsi evidentně mou otázku ne zcela pochopil, ale HBO ve FullHD mám již několik let přímo z DVB-C (a předpokládám, že každý, kdo má HBO abonovano), takže stále netuším, proč bych to měl nahrazovat streamem přes Chromecast.

Chromecast mám, a mám i velmi rychlé připojení 250Mbps [WHITE SMILING FACE], ale je to jako se drbat se pravou rukou na levé lopatce ...

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém s přihlašováním přes učet upc do HBO GO, nejprve to psalo že server neodpovídá a nedalo se přihlásit, od 1.9. to píše novou hlášku - Operator_Auth_ssomissing. Píšu na klientský servis, proč platím za službu která nefunguje, a zpět mi posílají smsky na telefon, že už problém vyřešili, a opět že problem zase řeší a tak stále dokola. Nejlépe když mi to posílají po půlnoci čtveráči. Tato služba je fakt shit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Mám stejný problém s přihlašováním přes učet upc do HBO Go... proč platím za službu která nefunguje...
Celkem by mě zajímalo, který operátor si nechá za službu HBO GO platit? Pokud vím, tak je to služba zdarma pro každého abonenta HBO!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník ritchi

Dnes som skusil spustit HBO GO vo W10 Edge a na moje prekvapenie ide,ale v sprave zariadenia je Edge ako Chrome 42.Este pred vcerom to chcelo Silverlight.Zaujimave je,ze skusobny prehravac pyta instalacku Silverlightu,pricom filmy idu prehrat.V Chrome 45 ide normalne aj so skusobnym prehravacom.

 

Snimkaobrazovky12lspj.png

Snimkaobrazovky132pmj.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...