Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Díky,

to mě nenapadlo. Ale pak už byl Závěr vysílání v EPG,a tam už nebylo co přehrát...tuším teda. Podivám se příště. Jednalo se o NHL na Nova Sportu 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na technické podpoře tvrdili, že výstup obrazu může být buď na HDMI nebo přes SCART, ale nikdy ne současně. Naštěstí po tom, jak jsem od nich koupil redukci na SCART, tak neměli pravdu. Obraz jde na oba výstupy bez ohledu na volbu Nastavení-Další nastaveníHlavní video kabel. Tak se dále dají nahrávat pořady na DVD rekordér.

Chtěl jsem se zeptat, zda vám nevadí, že při prohlížení nahraných pořadů není zobrazen čas nahrávky? Zatím jsem si nevšiml, že by se to někde řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cihla má tolik horších problémů, že tohle ani nikdo neřeší. Samozřejmě, že se člověk nevěřícně ptá "Proboha, proč?!", stejně jako u ostatních absurdit, nemožností setřídit si kanály počínaje a nesmyslným ořezáním schopností routeru konče.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
O jaké třízení má jít? Já si dám kanály do oblíbených a pak si je můžu různě přesouvat, jak chci na libovolné pozice.

A fakt jste si jistý, že máte doma HD DVR Mediabox (cihlu)? Spíš se zdá, že píšete do špatného vlákna, k úplně jinému settopboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Cihla zpětné shlédnutí nepodporuje a zřejmě podporovat nebude. Ten supermoderní výkřik techniky z jiné planety je totiž asi téměř neaktualizovatelný. Bude to stejné jako s řazením programů, s hebrejským teletextem a dalšími specialitami tohoto zmetku. UPC má svojí reklamu založenou v současnosti i na toto zpětné shlédnutí, ovšem skromně zamlčuje, že na cihle nejde. Ptal jsem se v zákaznickém centru, odpověď zněla, že to bude fungovat do konce roku. Nenapsali jakého. Totéž mně totiž tvrdili o zmíněném řazení programů a teletextu -mám to od prvního dne, co to začali dávat lidem a dodnes to nezvládli. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...