Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ano je to normální a snad pochopitelné, box totiž funguje dále ať kvůli internetu nebo kvůli nahrávaní. Chceš li ušetřit vypni ho vypínačem :)

Tu nejde brát standby režim jako u jiného zařízení. V podstatě se jen odpijí HDMI

 

No normální to úplně není. Běžný wifi router nežere ani 15W a uložený časovač spuštění kvůli nahrávání snad nemůže žrát nic.

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

smůla je,že tady není jiná adekvátní konkurence.Sice mírně se tomu přibližuje O2,ale já to měl a děsný.Kanálů mín,stb se seká a to až neuvěřitelně denně jsem jí musel aspon 3x vytahovat ze sitě,jinak se nedala používat.A UPC to ví takže kde není alternativa co odežene zákazníka jinam,není moc prostoru pro to se snažit něco vylepšit.Těch pár jedinců co odejde se stejně zase vrátí,jelikož net mají asi nejlepší na trhu a v Tv je ta konkurence taky mizivá.jsme holt malej stát na víc kabelovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Zajímavé, je to asi jak kdo má štěstí. Já mám O2 taky a jsem spokojen. Kanálů sice méně, ale stejně se dívám jen na ty své. Odezva rychlejší než u UPC a co mně překvapilo - obraz je lepší! Nikdy mně nenapadlo, že z toho telefonního drátku vyleze kvalita. Restart jsem za půl roku, co to mám, nedělal. Zpětné přehrávání. To nebude u cihly podle mého názoru nikdy. Sice slibují do konce roku, ale ti toho už naslibovali! Teletext nedokázali dát dohromady od prvního dne, co to dali na trh. Uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, je to asi jak kdo má štěstí. Já mám O2 taky a jsem spokojen. Kanálů sice méně, ale stejně se dívám jen na ty své. Odezva rychlejší než u UPC a co mně překvapilo - obraz je lepší! Nikdy mně nenapadlo, že z toho telefonního drátku vyleze kvalita. Restart jsem za půl roku, co to mám, nedělal. Zpětné přehrávání. To nebude u cihly podle mého názoru nikdy. Sice slibují do konce roku, ale ti toho už naslibovali! Teletext nedokázali dát dohromady od prvního dne, co to dali na trh. Uvidíme. :)

No mě se začne sekat i 2x denně pokud víc přepínám a zcela jistě se sekne jak začnu v programu hledat co si nahraju.Tam je to tutový,to už rovnou stojím a hned restartuju.Já zvolím kombinaci UPC net a O2 televize.Obraz je fakt o třídu lepší,jasnější a ostřejší.Mín kanálu sice ano,ale zase chybí ty conesleduji takže mě to neva.Paráda je to zpětný shlídnutí to fakt u UPC nehrozí,ale uřímně co asi tak UPC nutí s tím něco dělat.Těch pár stovek lidí co jim volá,vždyt už tam z toho musí mít prdel.Jsou tu bez konkurence takže se podle toho chovají,holt dan za malý trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám přes krabičku (Pine A64 - Android - Horizon GO) zpětné zhlédnutí a nemůžu si stěžovat. Týden pozpátku si to spustit to je prostě paráda :-)

Sice datový tok (bitrate) by mohl být o kapku lepší, ale tak co už.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nestalo se vám, že vám po nainstalování nového Mediaboxu nefunguje internet? Naši měli doma do teď starší typ bez internetu v jednom (tedy jsme měli router + normální setopbox), nyní jim tam ale někdo naklusal a vnutil jim tento Horizon HD DVR Mediabox. Bohužel však z něho nefunguje internet ani přes wifi ani přes kabel. V televizi však aplikace jako youtube a podobně fungují normálně. Zkoušel jsem lézt do nastavení, ale nepříjde mi, že by tam bylo něco vyloženě špatně, nakonec jsem zkoušel i reset do továrního nastavení a stále bez internetu.

 

Po zavolání na zákaznickou linku nám mírně arogantní paní sdělila, že z jejich strany je určitě vše 100% v pořádku a že si na tento problém máme najmout externí firmu, která problém opraví. Jakože WTF? Internet i vše ostatní fungovalo bezproblému, dokud jim nebyl "vnucen" tento nový Mediabox.

 

Nenapadá vás někoho, kde by mohl být zakopaný pes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestrčili to v UPC zásuvce do zdířky TV (jako starý STB)?

 

Připojení do nástěnné

kabelové zásuvky

Připojte box Horizon HD DVR do nástěnné kabelové

zásuvky UPC koaxiálním kabelem, do

zdířky označené, jako DATA. Zkontrolujte, zda

jsou oba konektory pevně zapojeny.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...