Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Včera jsem hlášku se zhoršeným režimem zaznamenal taky. Navíc pořady, které se mi zrovna nahrávaly, tak pak při přehrávání se z doby zhoršeného režimu sekaly a nebylo to moc ke koukání.

Taky pozoruji, že od doby, kdy byl naposledy aktualizován FW, tj. asi od konce května, se mi už sice cihla nesekne, že přestane fungovat dálkové ovládání, ale za to se občas zcela úplně vypne, tedy nefunguje vůbec nic, vypadne signál, černá obrazovka, není zvuk, pokud nahrávám, tak vypadne nahrávání a dokonce zhasne a přestane fungovat i wifi. Svítí jen kontrolka, že je STB zapnutý a to zeleně, ale vypnout do oranžového stavu nejde. Pomůže opět jen klasika, tlačítko ON/OFF na zadní stěně cihly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bojovepleminko

Ahoj může mi někdo jak se dosta do routeru tohohle krámu? stadartní 192.168.1.1 mi píše še tento web odmítl spojení, už jsem to zkoušel ze tří počítačů jednoho telefonu, restartoval 10 vteřinama a vypínal ze sítě snad 10x ,vypnul firewall, nastavil adresu ručně, protože včera jsem nedopatřením vypnul automatické dhcp, nějak jsem to neřešil pač net ještě hodinu po té jel po tom sýe kousnul a od té doby nic. Asi to bude nějaká blbost ale nevím si rady a snad tu bude někdo chytřejší než já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Už to zase začíná. Někdo se chce hrabat v nečem, čemu nerozumí a nebo nezná IP. Tu IP lze zjistit jednoduše přes Podrobnosti síťového připojení..

Zkoušel jste IP 192.168.100.1 nebo 192.168.0.1 ?

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bojovepleminko

jo jo zkoušel jsem mnoho ip jak se do routeru napsat ale pořád to píše že web, teď ta ip, že odmítl připojení nevim co by to mohlo být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bojovepleminko

jo jo kabelem, zkoušel jsem to i přes wifinu na notebooku aj přes druhý kabel, který dodali k cihle taky na ntb. Prostě semnou nechce mrcha komunikovat. A evidentně reset nebo vypnutí ze sítě nepomohlo protože dhcp nepřiděluje ip počítačům které doma mám. Třebas se mi povedlo připojit pc k netu teda já si to myslel, ale jen to píše že síť je neznámá a net nefunguje i když ikonka říká že by měl fungovat. V tv youtube jde takže předpokládám že net funguje. Ještě mě napadlo že, utorrent říkal že nemám otevřené porty, proto jsem si s tím hrál něco jsem přenastavil a ejhle začlo to fungovat normálně jsem seedoval ale asi po hodince se net seknul a od té doby se nedostanu ani do té cihly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Zkus podržet RESETovací tlačítko vzadu na cihle asi na 30 vteřin, pak až se Wi-FI opět rozsvítí, tak se zkus znovu dostst na cihlu:192.168.1.1., jméno i heslo je admin.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bojovepleminko

Tak nic jsem blbej jako ta cihla :) už jsem to rozchodil, zapomněl jsem jak funguje síť s pevnejma ipinama a jak je správně přiřazovat, naposledy když jsem tohle dělával tak jsem měl internet v patokryjích po telefoní lince rychlostí do desítek kilobajtů a hrával po síti diablo 1 :) A to už je tak 18 let takže se omlouvám už jsem se tam dostal zapnul zpátky automatickou funkci dhcp a už se to rozjelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Musím potvrdit některé z předchozích příspěvků a to, že cihla občas (a mám pocit že stále častěji) pracuje ve zhoršeném režimu, kdy jsou některé funkce omezeny. Zajímalo by mne, proč k tomu dochází. Odpovědi typu, že si mám zkontrolovat kabely připojené do STB neberu. Připojoval to technik UPC a nikdo na to nesahal. jinak taky musím říci, že HW vybavení cihky asi zřejmě nic moc, jelikož manipulace v menu je tristní. Pro srovnání mi to připadá jako když jsem měl kdysi internet na tel. lince 14 kbps vs dnešní připojení po kabelu. Kvůli nesvižnosti systému jsem nedávno zahodil starý telefon a pořídil si poslední model jisté značky (nechci dělat reklamu) a stejně je to s cihlou. Odezvy ovládání jsou neskutečně dlouhé a neadekvátní dnešní době.

Takže pánové od UPC, CO S TÍM BUDETE DĚLAT?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...