Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník sarmen10

Co s tim kramem zase delaji?!!! Dneska celej den bud nejde internet nebo se zpomaluje a info o poradech také vecne není, do videopujcovny se také nedostanu!!! Mate s tim také takove starosti? Jestli se to po aktualizaci nezmeni tak chci nazpátek Kaon!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník iguka

Mně už tady to zařízení přivede k šílenství. Věčně tmavá obrazovka, mikrovýpadky internetu, teď mi dokonce nejdou zase některé programy. A to mi nedávno měnili starý mediabox za nový. Dal jsem jim nůž na krk, ať s tím něco udělají, jinka jdu k netboxu. CO jsem přešel na tuto cihlu, tak jsou se vším jen problémy. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

rok aktualizovat a nedokazat plne spojazdnit zaradenie je skandal, je to kram a mali by sa zaoberat inou hardverovou verziou, presne kvoli tomu to nespustaju na slovensku. hanba na firmu upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Možná jsem objevil Ameriku a nosím dříví do lesa či sovy do Atén, já jsem ale na tuto možnost přišel až nyní, proto se o ni chci podělit. :D Když se v menu - vlastnosti - volba jazyka zadá angličtina, zobrazuje aplikace WikiTivia informace z anglické Wikipedie.

 

Když už je řeč o aplikacích - nevíte někdo, jaké - pokud vůbec nějaké - plány má UPC s rozšiřováním jejich nabídky? Horizon je na trhu už více než rok, a za tu dobu žádná nová aplikace nepřibyla (naopak, jejich počet se - o Twitter - snížil), přestože jejich vývoj by měl být umožněn i mimo UPC. Uvítal bych např. webový prohlížeč, nějaké české zpravodajství atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

ahoj, prosím v HD DVR Mediaboxu hučí, i když je vypnutý (oranžová barva) je to normální?

ne moc, ale přeci jen jakoby ventilátor. Myslím, že to ze začátku nedělal a byl po vypnutí zcela tichý.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Na různý nedodělky jsem si u cihly zvykl,ale na nemožnost rychle přetáčet zaznamenaný pořad si nikdy nezvyknu,

když třeba usnu u filmu a pak se musím promačkávat po půlminutě např. 2 hodiny ,tak je to pěkně na palicu :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...