Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

Pánové na čem vám funguje vzdálené nahrávání. Říkal jsem si, že ho rozběhám, mám malý i velký mediabox. Měl jsem za to, že to jde na malém, ale nahrávky mám na velkém tzn na cihle. Jsem v testovacím programu. Což je za mě další super fičurka. Už se těším na zpětné shlédnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Ano krásně jsi popsal funkci, to vím. Ale doteď jsem měl za to, že to jde jen na malém boxu. Možná jsem jen zaspal a nyní objevil Ameriku.

Takže otázka je jestli to nahrává běžně i na cihle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Po roce plne spokojenosti se mujHorizon Mediabox prestalkamaradit sTV Samsung UE6100. Pro sledovani TV nutno stale restart mediaboxu po zapnuti TV, nepomohla zmena portu, zpet na tovarni nastaveni TV, aktualizace TV.

Dle techniku UPC je problem v TV. Co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Dělala mi to taky cihla docela často s tv Panasonic, nic jsem neřešil, jen neustále restartoval cihlu. Pak to přestalo, když jsem vstoupil do testovacího programu, ne hned, ale nevím kvůli čemu jsem musel udělat velký reset, je to nějak držet + a zapínací tlačítko a zapnou hlavním vypínačem. Pak jsem ho měl ve stavu vybalení z krabice, nešli ani předplacené stanice, musel jsem volat infolinku, poslali mi znovu aktualizace a předplatné, od té doby nemusím restartovat. Zkus ho shodit do toho továrního nastavení, postup si tady pro jistotu ještě najdi, nevím ho na 100%. Pak volej na infolinku, že chceš aktualizaci, že se ti cihla zresetovala do výchozího stavu, neříkej o problému s tv, to vždy hodí na ni, tak to maj v pokynech. Jo přijdeš o všechny nahrávky a start trvá opravdu dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jonki

Zdravím, chci se přidat do diskuze ohledně Horizon HD. Mám ho zhruba pul roku a je to pomalé, seká se to atd.. Ale nejvíce co mě štve, je to, že když se dívám na Primu HD tak je zvuk opožděný oproti obrazu ale když dám vysílání primy bez hd tak to nedělá. Vysílání Novy je na tom lépe, nejde to ani poznat, zvuk je celkem synchronizovaný s obrazem ale jakmile zapnu AV receiver který mám připojený k tv přes Optiku tak ten zvuk byl na nově HD opožděný. Ale na nově bez hd to nedělá.. :?

Zkoušel jsem tu "cihlu" připojit přes jiné HDMi do TV ale zase to dělalo to, že některé programy byly jakoby trošku zrychlené, nepřirozené pohyby lidí atd... Tak nevím co si mám o tom myslet....Díky za jakoukoli radu. :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...