Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder
Zdravím testery.

Také jste v pátek zjistili, že skončilo testování cihly.

Chtěl jsem se podívat večer na HBO, a nešlo.

Volám na info linku, odebráno, testování skončilo, cihla je prý plně funkční.

Docela překvapení, samozřejmě nedali vůbec info.

 

Pěkný den.

 

Andy.

Ne, vše mi jede, já měl vypnuto asi před měsícem, napsal jsem na podporu dotaz a asi za tři dny mi opět vše jelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Jen pro informaci, z rychlosti odezvy tohoto přístroje jsem nadšen, oproti cihle. Dále hodnotit nebudu, protože je to co do funkčnosti, a uživatelské jednoduchosti, horší přístroj. Taktéž nebudu hodnotit nahrávání atd. Jsem zvědav, zda 8.6 budou funkční znaky v teletextu, dle příslibu operátora....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cobot

No jsem sakra rád za tohle fórum. Týden mě nahání UPC, aby mi vyměnilo můj starej Kaon HD Recordér za novej HD DVR Mediabox. Dnes se mi paní dovolala, že prej starý stb končej a že mi nabízej mega super novej HD DVR Mediabox, kde mám My Prime a navíc je tam router, takže budu mít jen jedno zařízení a prostě všechno bude zelený.

 

Ŕíkal jsem jí, že o výměnu nemám zájem. Že nechci předělávat kabeláž a že nechci vést dlouhej koax z obýváku do pracovny přes panel, protože chci mít PC na kabelu. Taky že jsem četl, že ten přístroj za moc nestojí a že si tam nemohu řadit kanály jak chci. O tom paní nic nevěděla a že prý se zeptá. Odpověď mě trochu rosekala. No tam máte ten timeshift to si můžete řadit jak chcete. Na dotaz co má řazení kanálů společného s timeshiftem prý neví co má říct. Nakonec jsem se jí ještě zeptal co by to pro mě znamenalo v dopadu na cenu. A jo no platil byste o 40,- Kč měsíčně víc. Za KAON platím 100,- Kč a za ED3.0 WIFI platím 50,-. Jen tedy nevím jestli bych platil 190,- a nebo se paní spletla a platil bych 140 (jen novej HD). No nicméně s takovou nabídkou jsem paní poslal k šípku. Co si kua v UPC myslej?

 

Jen mě děsí, že v budoucnu se výměně stejnak asi nevyhnu. KAON sice asi po šesté výměně neskutečně drží, ale máme ho doma už tak čtyři roky. Jednou ale exne určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím testery.

Také jste v pátek zjistili, že skončilo testování cihly.

Chtěl jsem se podívat večer na HBO, a nešlo.

Volám na info linku, odebráno, testování skončilo, cihla je prý plně funkční.

Docela překvapení, samozřejmě nedali vůbec info.

 

Pěkný den.

 

Andy.

 

Dnes už zase funguje, vč. Horizon Go

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dwarf

Zdravím uživatele DVR Mediaboxu.

Nevíte jak se dá u prohlížení nahrávek najít čas nahrávání? Je tam jenom datum.

V akční nabídce přes INFO to taky nejde.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

nevím, kde to napsat. Dnes,že poprvé využiji Zpětné zhlédnutí...dívám se na NHL,a přenos skončil pět minut před koncem? To je teda super funkce, jestli to není ojedinělá chyba. to jsem si mohl přečíst na netu výsledek a né koukat na tohle.:) Nestalo se to někomu, či stává se to častěji, ať na to teda moc nevěřím.

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...