Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomri

Děkuji za reakci, spokojený zákazníku UPC.

Bohužel jedinou konkurencí UPC v mém domě je špatný signál ze vzduchu.

Můj názor na cihlu ale stejně nezměníš. Můj předchozí přístroj byl PVR KAON, a kdyby nebyl poruchový, tak jej neměním. Byl pro obsluhu daleko přívětivější. A ta nemožnost vypnutí mi stejně vadí, modem nevyužívám. Požaduji pouze set tob box pro televizi, vše ostatní je pro mě zbytečnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Dnes mi byl zapojen internet,cihlu jsem odpojil poté od veškeré kabeláže,abych si na spodní straně opsal ze štítku údaje pro připojení k wifi,poté vše zapojil ale mediabox už nenajel.Jen blikající oranžová na vypínači.Pokud se takto chová,prý si stahuje soft,ale pokud je to půl dne....Odpojení od sítě,ani Dvoj-tří tlačítkový restart nepomohl,ani výměna kabelu (zásuvka-mediabox).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

1) proč jsi odpojoval? otočit a přečíst jde i když je zapojeno a navíc heslo je i v brožůrce co je u STB

2) zapojil si vše správně a hlavně dobře dotáhl konektory ? a jestli jsi odpojil od TV zásuvky nezapojil jsi to do TV vývodu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Asi nerozumím otázkám:

1/ To,že odpojím mediabox od kabelů,třeba z důvodu úklidu atp. nemůže být naškodu přístroji,pak jen prostě chvíli najíždí

2/ Zásuvku mám s třemi vývody (do trojúhelníku).Dva spodní jsou TV a R (pro zasunovací konektrory),tam nemám nic.Kabel mám v datovém (šroubovacím) konektroru,nelze se splést.Přes jeden kabel mám tedy,jak asi většina z nás, kompletní UPC nabídku (TV,Telefon,Int.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Ne odpojení nevadí, jen sem se podivoval důvodu odpojení " abych si opsal štítek"

Zásuvek je více tipů a některé mají všechny vývody šroubovací a někteří lidé to pak se snaží připojit na TV výstup

dfa22be8c1c083fe265864de1fd4b030.640x360.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Kabelu pod zásuvkou si nevšímat,jde přes zeď (jiný poskytovatel int.).Pokud je kabel špatně zapojen, STB by měl normálně najet a pak zobrazit zprávu,že kabel není zapojen (Error 1001).Tady jen bliká oranžově

5954b001530ec_DSC_00061.jpg.5107c2319397b847a33b5a0d0bd9124e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám nějak se zlepšily .To když mě to zapojovaly tak mě tam dali ,takový ocasek (udělanou přechodku).

 

Když jsi to restoval ten tvůj Dvoj-tří tlačítkový nechal jsi to alespoň 5 minut bez elektriky.

 

Taková možná blbost ,zkoušel jsi ten internet co ti zapojila UPC.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Ještě jen tak pro pořádek.Login+heslo je opravdu jen na spodní straně přístroje,v té brožurce,nebo lépe řečeno rozkládacím letáku je pouze ilustrační login+heslo, tedy heslo v mém letáku ABCDEF. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...