Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hudecekl

Tak Cihla se zázračně rozjela a teď funguje bez problému a bez kabelu. Asi se lekla, jak jiné zboží, které jde člověk reklamovat. Doma to nejede a po přinesení na reklamaci je vše v pořádku :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomri
No pokud jde o spolehlivost nahrávání, tak bych taky řekl, že v tomto směru je na tom cihla lépe než tomu bylo u Kaonu nebo Handanu. Ale své mouchy pořád má, stejně jako je měly i předešlé settopboxy. Teď mě nejvíc asi sejří jakési takové zasekávání obrazu i zvuku při přehrávání nahrávek z některých programů. Zatím jsem to vypozoroval u všech programů Primy a bohužel i HBO. Přes půl hodiny to hraje normálně a pak najednou kraťoulinké zaseknutí obrazu a zvuku, občas doplněné i rozpadem obrazu. Kdyby to bylo třeba jednou za hodinu, tak si toho člověk ani nevšimne, ale ono se to bohužel opakuje v 25 - 40 sekundových intervalech až do konce nahrávky, což působí už hodně rušivě a dokáže to otrávit požitek z filmu. U nahrávek z jiných proogramů, jako např. všech ČT, všech programů Novy, AMC, Filmboxy atd. se toto nevyskytuje. Stejně tak se to nevyskytuje ani při sledování živého vysílání i těch programů, u kterých nahrávky cukají/zadrhávají. Takže opět předpokládám, že se jedná o nějakou softwarovou záležitost.

 

 

Nevím, jestli už to máte vyřešené.Ale moje cihla dělala úplně to samé (nejvíce na kanálech PRIMA Cool a ČT2HD). Po několika dvoj- i třítlačítkových resetech se to vyřešilo výměnou cihly. Teď už je vše OK.Servisá řekl, že je to problém HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomri

Také já bych přispěl rád svou troškou do mlýna.

Už je to měsíc, co mám cihličku doma. Vlastně mám už týden druhou (první měla vadný HDD).

Celkový dojem: KATASTROFA - Jak můžou v 20tých letech 21. století tohle vypustit do světa???

Jediné dva plusy vidím v tom, že obraz je skutečně pěkný (ale to byl i u předchozího PVR BOXu) a že mohu nahrávat i čtyři pořady současně.

Zbytek: HRŮZA

Při otevření průvodce se mi zobrazí úplně všechno, co UPC dává do sítě (i to co neplatím, rádio, prostě úplně všecko).

Nemožnost setřídění kanálů (ať už oblíbených, nebo všech) je taky fajn.

A co jsem se tady nikde nedočetl (že by to nikomu nevadilo???), posun v nahrávce na největší rychlost je "neuvěřitelný" 30ti násobek normální rychlosti, tzn., že na posun o 90 minut musím počkat 3!!! minuty. To i můj 20 let starý videorekordér je rychlejší.

Plus mnoho dalších uživatelských "příjemností".

Technik mi řekl, že poláci tento přítroj odmítli, ale naše UPC je přesvědčena, že pro českého zákazníko to bude stačit :cry::scratch::x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomri

Jo, a ještě na jednu maličkost bych málem zapomněl.

V režimu Stand-by (oranžová kontrolka) přístroj neustále tiše hučí a slabě hřeje (i když už je HDD zastavený). Už teď se děsím účtu od ČEZu.

Přístroj nejde vypnout do stavu - červená kontrolka, tak jak je uvedeno v manuálu. Technik mi sdělil, že by to mohlo fungovat po některém z dalších upgrade (slibem nezarmoutíš, že jo :wink: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik mi řekl, že poláci tento přítroj odmítli, ale naše UPC je přesvědčena, že pro českého zákazníko to bude stačit :cry::scratch::x

Zvláštní. Vidím, že poláci ho na svých stránkách nabízejí https://www.upc.pl/telewizja/

Ale naštěstí mají i CI+, který u nás není :/

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Tomri: Kdo tě nutí jej využívat? Ohledně vypnutí, ano běží stále protože obsahuje i modem. Přetáčení k delšímu přesunu používám šipku vpravo, která skáče po 30sec. a je rychlejší než klasické přetáčení.

Vlastní řazení je chyba, ale zvykl jsem si, s novým seřazením do skupin jde se na to naučit, zaslaný letáček se seznamem už ani nevyužívám.

Prostě jsem vcelku spokojený a hlavně vyhrává nahrávání 4programů najednou, to jinde nenajdeš.

Takže opět, nelíbí se ti, nepoužívej jej, nevyhovuje ti nic od UPC, hurá ke konkurenci.

Život je krátký a vzácný na to promrhat jej nad takovými kravinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hudecekl

Tomri: Ono se to používá pouze u nás a v Polsku a cihlu vymysleli Poláci, protože UPC chtělo na východních trzích ušetřit. Proto se cihla používá jen v Polsku, ČR a na Slovensku. Běží na systému Kodi, ale myslím, že ještě jeho starší verzi XBMC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...