Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Taky si myslím, že Superpepino napsal technik ale měl tím na mysli operátora UPC. Technici v terénu totiž pracují v utajení a když už získáte na některého mobil, tak jedině že vám ho při svojí návštěvě u vás doma vyzradí a riskuje tím to, že při nějakých potížích budete obcházet callcentrum UPC a budete otravovat přímo jeho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten technik, pokud je to teda zaměstnanec UPC a ne ext. firma, byl musel být na budku, aby si kvůli pár korunám přilepšení takhle kadil do kalhot a ještě se pak otravoval s lidima, co mu budou volat že jim něco nefachá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Pravda, byl to operátor helpdesku, který to měl před sebou, jako já doma. Takže to jeho delší odmlčení mně zmátlo, ale pak mně vysvětlil, že mu to tam nešlo taky. Nakonec jsme to asi po druhém zavolání asi po čtvrthodině zprovoznili, ale to ani on asi nevěděl jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Já mám cihlu cca 3/4 roku a dost často se potýkám s tím, že při přepínání kanálů vypadne video/audio na všech kanálech,je potřeba vypnout kolébkovým vypínačem,pak po najetí OK.Nebo nereaguje na zapnutí přes ovladač,pak stejný postup.Jednou jsem musel použít i dvojhmat restart. :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PavelP

Dřív, když mi settopbox vytvářel zemní smyčku s mými přístroji, galvanicky jsem ho oddělil běžně dostupnými oddělovači. Ovšem teď s Mediaboxem mám zpětný kanál na kmitočtech mezi 37MHz až 50MHz a naopak příjem modemu až na 426MHz (dle aktuálního stavu).

 

Víte někdo o vhodném oddělovači, který mi oba směry a takový rozsah kmitočtů propustí bez odrazů a velikého útlumu?

 

PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To je řešitelný snad jedině tím, že vezmeš 2 frekvenční slučovače/rozbočovače a 2 galvanický oddělovače vložíš mezi ně, pokaždý ve směru signálu.

 

EKA568F_769220.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...