Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Protože každej galvanickej oddělovač má směr signálu, takže ho nemůžeš využít současně pro down i opačným směrem pro up.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jo? Tak to máš asi nějakej zvláštní model, ale např. Toner má směr signálu jasně danej. A že bych ho někdy viděl nacpanej před zásuvkou, to tedy nikdy. Taky co by tam pohledával, když je potřeba oddělit zem mezi sítí UPC a TV (nebo R), přičemž mezi sítí UPC a modemem není co oddělovat. Problém je až u toho Mediaboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To oddělení je prováděno pro "přerušení" zemnící smyčky, takže problém může dělat i modem ve spojení s PC.

Izolátory mají rozsah 5-1000 MHz, takže přes ně může procházet i zpětný směr. Ta směrovost tam bude jen z toho důvodu, že pouzdro bývá kovové a mohlo by se někde přizemnit dotykem a tím pádem by nedešlo k "oddělení" země

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jsou galvanický oddělovače i s plastovým obalem a taktéž mají danej směr signálu. To tam opravdu není jenom tak z dlouhý chvíle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Zdravím,-promiňte odborníci laickou otázku:můžete uvést pár příkladů situací,které se pak řeší galvanickým oddělovačem?Už dlouho řeším určitý problém s TV ,tak mě zajímá vše kolem kabel.rozvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Pokud vzniká brum nebo nějaký obdobný anomálie. Typicky když je TV vybavená třívodičovou síťovou šňůrou na napájení 230V nebo je TV spojená s PC a kabelovkou dohromady (PC má tu třívodičovou šňůru taky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ciham87

Přátelé,

Nevím, jestli jste to četli, ale postnu sem mé dotazy k tomuto paradnimu zařízení vč. odpovědí

 

1.

dotazy k mediabox dvr

 

30. 1. 2016 22:54

 

Dobrý den, rád bych se zeptal na pár postřehů z krátkodobého užívání výše uvedeného zařízení. - na propagačním videu uvádíte, že lze používat na zařízení facebook, ten však nejde, proč? - aplikace youtube, je nepoužitelná, proč nelze sledovat oblíbené kanály a v nich si poté vybrat video, které chci sledovat? Nyní napíši název kanálu a ukáží se mi pouze nejsledovanější videa, což mě tolik nezajímá, chci sledovat nová videa, nelze si ani uložit oblíbené kanály. - USB port? Jak se na něj dostanu, abych si mohl prohlédnout slibované fotky, videa, písně??? - jak se dostanu na vnitřní HDD přes PC či NTBK, abych mohl sledovat na TV to, co chci (fotky, videa apod...) Nyní mám pronajaté "multimediální zařízení", které vlastně není vůbec multimediální, neboť nemohu využívat jeho potenciál a za 150,- měsíčně mi přijde docela přehnané. Děkuji za odpovědi, Čihák

 

dotazy k mediabox dvr

 

1. 2. 2016 11:22

 

[https://upcporadna]

 

Dobrý den pane Čiháku, pokusím se zodpovědět všechny dotazy postupně. Aplikace Facebook dostupná byla, dokud se společnost Facebook nerozhodla ukončit podporu API třetích stran. Aplikace Youtube by měla díky poslední aktualizaci již vyhledávat klasicky jako na internetu a dle toho se i chovat. USB port je dostupný pouze pro naše servisní zásahy nikoli pro připojování jiných médií. Vnitřní HDD je chráněný, bohužel se na něj nedostanete. Pro shrnutí: HD DVR Mediabox je zařízení pro příjem našich služeb, nahrávání pořadů a využívání videotéky. Je nutné si uvědomit, že se nejedná o multimediální centrum. Tereza, UPC Facebook tým

2.

reakce na odpověď k HD DVR MEDIABOXU

 

1. 2. 2016 16:49

 

Dobrý den, děkuji za odpověď, avšak mne zdaleka neuspokojila. Nyní Vám předvedu, jak nemluvíte pravdu buď teď nebo ještě hůře v propagačním videu na vašem kanálu youtube. https://youtu.be/OxfZ40HUIYk?t=1m23s video stačí shlédnout 5 vteřin. Youtube aplikace, alespoň u nás, žádnou aktualizaci neobdržela, tudíž její nepoužitelnost stále přetrvává. Rád bych obdržel jasnou odpověď, zda budu mít přístup alespoň na USB port, když už zabíjíte potenciál celého zařízení tím, že blokujete přístup na HDD. Zařízení mám od vás pronajaté za ne úplně malé peníze, když si zařízení odkoupím, budu si moci HDD zpřístupnit tak, jak bych ho rád využíval? Děkuji za odpovědi, Čihák

 

reakce na odpověď k HD DVR MEDIABOXU

 

2. 2. 2016 14:56

 

[https://upcporadna]

 

Pěkný den pane Čiháku, se zpřístupněním USB portu se do budoucna počítá, bohužel v současné chvíli nevíme, kdy přesně. Na HDD se nedostanete i v případě, že si zařízení odkoupíte. Veškeré nahrané pořady jsou chráněné proti nelegálnímu šíření. Není možné si pořady stáhnout například do počítače a následně je šířit. To neumožňujeme. Tereza, UPC Facebook tým

 

Třebas to někomu pomůže, při vybírání tohoto zařízení.

- YouTube nepoužitelné

- časté zasekavani, že musíte počkat než se zařízení nadechne, aby se mohlo zase zaseknout

- ulhane UPC

 

Edit: UPC smazalo původní video na které jsem se odkazoval. Vytvořili nové a kapánek ořezané o část, kde říkají, že USB port na boku přístroje slouží k zapojení vlastního média a lze si z něho přehrát videa, fotky apod.

 

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...