Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hudecekl

Tak už mám taky cihlu :-D Mám s tím však úžasný zážitek :-D Technik přivezl ráno cihlu, připojil ji a čekalo se až si všechno stáhne :-) Po asi 15 minutách vyskočila chyba (myslím 2000-504, nebo nějak tak). Technik nechápal, že to nikdy neviděl. Po restartu se chyba objevila znova. Zavolal na technickou podporu a tam po nějaké době zjistili, že je problém někde na straně UPC. Odhadovaná náprava byla tak na hodinu a technik měl na starosti dalšího klienta ve vzdálenosti 40 km. Viděl, že jsem technicky schopný a že už si základní nastavení (češtinu atd.) zvládnu udělat sám. Nechal mi podepsat papíry a odjel. Zhruba za hodinu se cihla rozjela a upsss - mám jen zvuk. Já na to upozorňoval, že znám lidi co jim to taky s TV Panasonic Viera nejelo :-( Odpověď byla vždy, to pojede. Takže nic. Volám na linku UPC :-D Slečna mě přepojuje na technika. "Jo to je stálý problém, už jsem psal Panasonicu ať si opraví firmware" (nemělo by si ho opravit UPC - když se snaží na nás šetřit a nechalo si pro Polsko, ČR a Slovensko vyrobit cihlu (jinde má prý UPC kvalitní STB). "No možná pomůže připojení speciálním kabelem, kdy jde z cihly signál jak před HDMI, tak i přes SCART". Tento kabel si však musím zaplatit :-D 99 Kč. Nemusí to však fungovat! Ptám se, jak se ke kabelu dostanu. "No máme ho jen my a musí Vám ho dodat technik." Super! Jsem přepojen zpět na call centrum. Slečna sjednává termín, kdy technik dorazí. "Vidím tady termín úterý v poledne". Má odpověď zní :-) Je pátek a já se chci dívat na TV. "Sorry, máte smůlu." Slečna se aspoň omluvila a že to dá na reklamace. Domlouvám si tedy termín na středu ráno. Naštěstí můžu cihlu vyzkoušet na svém All-In-One PC, kde mám HDMI vstup. Má zkušenost je zatím mizerná. Měnil jsem HD DVR STB, protože se zasekával a stále restartoval. No skoro jsem si nepomohl. Během 4 hodin jsem musel provést 3x kompletní vypnutí cihly. No a titulky taky nevidím :-D Pokud to tak bude pokračovat, tak přejdu k O2 (už si tam stejně kvůli Anglické ligy a dalších přenosů platím 250 kč za možnost sledovat jejich TV na internetu).

 

Dotaz: Podařila se cihla někomu na TV Panasonic rok výroby kolem 2009/2010 rozjet? Já mám plazmu P42V10E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Mám plazmu Panasonic Viera možná o něco starší a funguje v pohodě. Jaký to je typ nevím, nechce se mi to hledat (otáčet tv) a2c3c14d2b211d80a72d4cc5d16b4e36.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Jen pro jistotu upozorním že redukce nenahradí HDMI a SCART, ale je to jen redukce DIN-SCART tak že vaše TV pojede obraz i zvuk ale jen SD a Stereo.

To ze přes HDMI nefunguje u jedné TV a ještě k tomu jen jeden tip té značky a od jiných výrobců XY tipů je v pořádku, je spíš problém té konkrétní TV to bych na STB nesváděl kór když máš i na svém Allinone odzkoušeno že to funguje, tak že nebude ani vadný tvůj konkrétní STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hudecekl

Podle technika, který byl u mě, tak stejný problém měl už i LG a Sony. Jinak mám ověřeno, že u Panasonicu je problém u více typů. Jinak o tom, že se ten HDMI možná rozjede mi tvrdil technik z UPC, se kterým jsem byl v tel. kontaktu. Pokud to bude v SD, tak jim poděkují a řeknu jim, ať si to hezky vezmou sebou a že chci funkční zařízení. Nebude se přece v roce 2016 koukat na SD vysílání!!! K TV jsem měl připojeny i další zařízení (Playstation, Raspberry Pi) a NIKDY PROBLEM NEBYL a ani s STB od UPC. Takže jen by to možná chtělo opravit ten problém v KODI (XBMC) co borci v cihle používají a bylo by vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...