Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Tak mám tuhle věc už třetí den doma. A celé tohle vlákno jsem si přečetl až včera. Popravdě, jediná věc, co mě po včerejšku vadí je už jenom ta nemožnost vlastního řazení programů. Ostatní (televizní) věci už na tom fungují celkem v poho. Že to má pitomé rozhraní je jenom o zvyku. Popravdě, nepamatuji si žádné podobné udělátko (včetně multimediálních center), které by nebastlil nějaký programátor místo odborníka na UX... :D

 

Ale jelikož patřím k těm, kdo mají doma složitější síť (a panovala tu v tomhle nejstota): Mám poměrně velký bejvák bez ethernetových rozvodů. Chtěl jsem tedy nechat původní modem v pracovně (což ale není ideální místo pro STB). Nebyl s tím nejmenší problém. Akorát technik udělal šroubovací zdířku i v obýváku - předchozí box jel přes klasický TV koax - a jede tam všechno, včetně videotéky, Youtubu apod. Síťová část STB na síť prostě nereaguje (WiFi jsem vypnul já). Jelikož samotný modem bridge umí, na svou síť jsem nemusel vůbec sahat a vše funguje úplně v poho. Jediná nevýhoda je, že je to asi o pajcku měsíčně dražší, protože si musím nájem modemu už teď platit zvlášť. Ale UPC jako takové to vůbec neřešilo a se dvěma zařízeními u jednoho uživatele nemá nejmenší problém - ani technicky, ani obchodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fait

Lidi nevíte něco o tom že by probíhala nějaká povinná výměna starých DVR settopboxů za Cihlu? Dnes mi volala mamka, že jí volala nějaká ženská z UPC a říkala jí o plošné výměně starých STB za nové lepší a bude ji to stát akorát o 40 kč/měsíc navíc. Nějak se mi to nezdá, zvláště to navýšení ceny když s nimi nedávno uzavřela smlouvu na rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nevíte něco o tom že by probíhala nějaká povinná výměna starých DVR settopboxů za Cihlu? Dnes mi volala mamka, že jí volala nějaká ženská z UPC a říkala jí o plošné výměně starých STB za nové lepší a bude ji to stát akorát o 40 kč/měsíc navíc. Nějak se mi to nezdá, zvláště to navýšení ceny když s nimi nedávno uzavřela smlouvu na rok.

Stare boxy zn. Handan, tedy DVR CV-6000 a CV-5000 se postupne vymenuji za boxy s podporou HD zobrazeni,

pokud box nevymenite, casem az se zacnou rusit SD kanaly, se stane ze nektere kanaly nepojedou protoze box je nedokaze zobrazit,

Handan DVR je kvalitni box, ale bohuzel HD proste neumi, nemluve o tom ze nema ani HDMI vystup.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Zatím neměnit v žádném případě. Až bude výměna opravdu nutná, nepůjdou Vám nějaké oblíbené programy, tak bude již snad software odladěný. V současné chvíli, je cihla hodná pouze alfatestu a nikoliv ji dát do užívání běžným uživatelům.

 

Maminka by z něj byla nešťastná a pak již není cesty zpět, viz můj případ.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fait
Lidi nevíte něco o tom že by probíhala nějaká povinná výměna starých DVR settopboxů za Cihlu? Dnes mi volala mamka, že jí volala nějaká ženská z UPC a říkala jí o plošné výměně starých STB za nové lepší a bude ji to stát akorát o 40 kč/měsíc navíc. Nějak se mi to nezdá, zvláště to navýšení ceny když s nimi nedávno uzavřela smlouvu na rok.

Stare boxy zn. Handan, tedy DVR CV-6000 a CV-5000 se postupne vymenuji za boxy s podporou HD zobrazeni,

pokud box nevymenite, casem az se zacnou rusit SD kanaly, se stane ze nektere kanaly nepojedou protoze box je nedokaze zobrazit,

Handan DVR je kvalitni box, ale bohuzel HD proste neumi, nemluve o tom ze nema ani HDMI vystup.

 

No tak ona v současnosti má Kaon ten HDMI výstup má, umí HD a nahrávat pořady. Podle mě je zbytečné ho vyměňovat za tu polofunkční cihlu když je s ním spokojená, řeknu jí ať tu výměnu zruší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Dobrá volba.

Mě zítra dovezou ten HD jednotuner s nahráváním přes USB. Tak jsem zvědav. Zklamaný asi budu, jen jeden tuner, ale 8.6 má mít tenhle přístroj update softu, tak si slibuji větší funkčnost a uživatelské pohodlí než na cihle.

A hlavně, mají jít titulky v teletextu. Což je bohužel v mé rodině nutnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

Zdravím testery.

Také jste v pátek zjistili, že skončilo testování cihly.

Chtěl jsem se podívat večer na HBO, a nešlo.

Volám na info linku, odebráno, testování skončilo, cihla je prý plně funkční.

Docela překvapení, samozřejmě nedali vůbec info.

 

Pěkný den.

 

Andy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Nechápu, jak může být plně funkční. Cihla není jen mediabox, ale i router a ten teda rozhodně není ve stavu, že by byl k odevzdání koncovému uživateli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...