Přejít na obsah

Vysoký ping, pomalý internet (Ostrava Zábřeh)


Návštěvník aldik

Doporučené příspěvky

Mozna bych pri mereni vypnul Avast, ktery zeda osobne za Antivir jiz delsi dobu nepovazuji, spis je z nej krasny reklamni doplnek, ktery tech viru moc nepozna. 

Ale kazdy necht pouziva, na co je zvykly. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkusil jste test proti jinému serveru? Jak jsem před  týdnem či dvěma zjistil (a psal to i někam sem, nevím do kterého tématu), na serveru dost záleží. Mně třeba server v Brně ukazoval poloviční rychlost, ale server Dial Telecomu nebo server Nordic Telecomu ukazovaly rychlost plnou. Zkuste tyhle dva...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, antiviry. Kdysi jsem měl po Třech psech, AVG. Pak jsem přešel na ESET, 700 virů našel a já si spokojeně žil v jistotě. Pak licence vypršela a dal jsem Kaspersky a nalezl přes 4000 virů. Kdoví, jak je to dnes. Microsoft pro domácí použítí je ale rozhodně v té vyšší střední a běžné placené antiviry strká s přehledem do kapsy.

S Avastem jsem se také setkával, když mi vždycky někdo přinesl počítač s modrou. 100% byl tam Avast, po odebrání zase funkční počítač.

Upraveno uživatelem vpa
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkusil jste test proti jinému serveru? Jak jsem před  týdnem či dvěma zjistil (a psal to i někam sem, nevím do kterého tématu), na serveru dost záleží. Mně třeba server v Brně ukazoval poloviční rychlost, ale server Dial Telecomu nebo server Nordic Telecomu ukazovaly rychlost plnou. Zkuste tyhle dva...

Jasně, s technikem jsme zkoušeli vše možné. I nějaký rychlost.upc.cz, nebo jak to je. Dále 2 noťasy s gigovou lankou, jiné kabely, jiné porty, modem do továrka...Ještě mě napadla banda místních ukrajinských kopáčů, co tady něco kopou kolem skříně UPC. Dnes už tu samozřejmě nejsou, musím je odchytit zítre.
  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hefidlo

mno ja bych se pridal s žádosti o pomoc :)) platim 500 mbit a mám tohle :-D  konfigurace UPC modem  ten  nový bílý :))  v  bridge modu a za tím router TL-WDR3600 s openwrt :)) 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze posledne verzie OpenWRT uz maju podporu QCA fast track ci flow offloading (ale stale zaostavaju voci closed source hw akceleracii ako je v originalnom fw), ale na starom hw (ako WDR3600) nebudu ziadne zazraky.. a samozrejme treba zabudnut na QoS (kvoli comu sa vacsinou OpenWRT nasadzuje).. Ak si dobre spominam, tak aj na WDR4900 (PowerPC 800 MHz CPU) som dosiahol maximum 430-450 Mbit WAN-LAN v LEDE/OpenWRT..

Nech si dotycny kupi nieco lepsie (ked chce zostat pri OpenWRT, odporucam Netgear R7800 - najvykonnejsia QCA IPQ 8065 platforma s WiFi AC wave 2, ktora je podporovana OpenWRT), tam nebude mat problem s 500 Mbit NAT (aj pri aktivnom QoS).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...