Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

... Ještě bych dodal: Sousedíme z Německem. Tam je vynikající firma TechniSat, která také vyrábí STB pro kabelovky. jsem 100 procentně přesvědčen, že to jsou přístroje na vysoké úrovni, u kterých by se asi nemuselo nic donekonečna ladit, dolaďovat, atd. Prostě by fungovaly. Má to ale jednu nevýhodu. "Někdo" by holt nedostal "malou domů".

 

Ta malá domů je minimálně 80 € na kuse o co bude Technisat dražší.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu tak koukám že nejsem sám co má problémy s tímhle zázrakem od UPC :D . První Kaon HD 3000 jsem reklamoval kvůli tomu že v něm odešel pevný disk a teď mám ten novější model, myslím že má označeni Kaon HD 3003 a ten jednou pevný disk načte podruhé ne, hláška není signál ta je běžná, nenahrání pořadu už taky bylo, takže asi mě čeká další reklamace :( . I technik který mi měnil ten první jen lakonicky oznámil, že dva roky vybírali HD přijímač pánové z UPC pak vybrali tohle a mi to chodíme jen měnit kus za kus! Hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se teda automaticky nestáhne nic. Úmyslně jsem si nahrál starší FW a čekal dva týdny co to udělá a ono vůbec nic.

Nemohl by se tu zveřejnit odkaz ke stažení až vyjde finální aktuální verze?

Tim starsim FW myslis ktery ?

Pokud vim tak zadny starsi od UPC nikde k dispozici nebyl.

 

Toto všechno se týká jen uvedeného boxu? Já dnes dostal Kaon KCF-B4003HCO a jsem zatím nadšený.

Kaon KCF-B3000HCO a KCF-B4003HCO jsou vpodstate totozne boxy, s tim rozdilem ze B4003 ma externi zdoj, ale firmware pouzivaji stejny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

To je mi jasné. Teď jen jak ten starý KCF-B3000HCO vyměnit za KCF-B4003HCO, který mám. Objevuje se u něj stále víc problémů. V poslední době se stále častěji opakuje to, že nelze přepnout sledovaný kanál. Tabulka se seznamem kanálů se objeví, lze se po ní pohybovat, ale sledovaný kanál se nezmění. Je nutné STB vypnout a znovu zapnout. Pak STB hrozně dlouho bootuje a až po naběhnutí je možné opět přepínat kanály. Je to prostě šmejd všech šmejdů. Jsem přesvědčen, že na kontraktu s Kaonem si někdo z UPC nahrabal slušně do vlastní kapsy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Chci se zeptat. Mám typ 4003 a pokaždé když zadám na EPG program k nahrávání, vše je OK, nahrávat začne ale nikdy se nezastaví. Nahrává pořád dál a dál i po skončení a musím zastavit manuálně. Má někdo stejnou zkušenost? Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...