Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník PESFILIPES

no ja mam take malo mista a kdyz jsem chtel ten mensi tak me taky tvrdili ze ho nemaji a za dva dni jsem napsal do pozadavku ze chci ten mensi a najednou byl - zalezi asi s kym mluvis - nekdo chce pomoc a nekdo holtd dela naschvaly aby co nejvice nasral zakaznika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michalpuk

Tak to asi budu muset pritvdit, jsem dlouholety zakaznik a chtel jsem jej s balickem kombi komfort plus.

Za mesic u nas bude optika poda 100/50Mb tak hold prejdu k nim ceny jsou jeste trochu nizsi ale maji mene programu, tak jsem chtel spis upc po tom co zverejnili tyhle vyhodne balicky.

Mluvil jsem s 2 operatory ani jeden o novejsim typu nic nevedel. Nakonec jsem mluvil i s technikem, ten uz o nem vedel, ale kecal neco o tom ze se daji jen kopit a zakaznikum je nedavaji.

To jsou snad uplni dementi ani nevi co maji napsano na svem vlastnim webu, jeste to jednou zkusim s vypovedi jinak jdu k pode. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych uvítal kdyby nový fw pro Kaon....

 

- odstranil problém s výpadkem HDMI

- přidal možnost změnit poměr stran obrazu u kanálů

- přidal ukazatel poměru stran obrazu u kanálů

- přidal možnost změnit úroveň hlasitosti u jednotlivých kanálů

- opravil ukazatel rozlišení kanálů z 1080i na skutečné rozlišení (576p, 720p, 1080i)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mohl bych mít prosbu o radu ohledně nahrávání na tento tym set-top-boxu? Mám asi 3 dny Kaon KCF-B40003 HCO a když nahrávám DVA programy najednou, tak se mi z ničeho nic zablokuje 90% ostatních programů, takže je nemohu sledovat.

 

Přitom jsem myslel, že UPC prezentuje, že lze nahrávat 2 programy najednou.

 

Moc Vám děkuji za radu.

 

LP.

tak co řešíš můžeš nahrávat 2 programy můžeš tak není co řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

S tym nahravanim to uz bude asi nejaka uchylka a dva programy naraz,este treba urcit a stanovit diagnozu :D Vacsinou pouzivam timeshift ked si chcem na par minut odskocit od TV.A ked si chcem uz velmi nieco nahrat,spustim nahravanie v TV s CA modulom,nahrava sa mi to na externy HDD disk a idem pozerat druhu TV kde mam STB CV-5000.A ked uz chcem velmi surne nieco nahrat a viem,ze nebudem doma,nastavim casovac a ono sa mi to pekne naladuje v stanoveny cas na HDD externy disk a v stanoveny cas vypne.A na druhej strane,je to sama repriza na kazdej stanici a nahravanie skoro straca zmysel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ritchi, klidně založ extra vlákno, kde posíšeš výhody tvého nastavení a používání Samsungu, ale tvé rady tuším BlackHawkCZ moc nepomůžou.

Nemá cenu řešit proč "musí" nahrávat dva jiné pořady a sám se chce dívat na něco jiného. Třeba má milou tchýni a chce jí udělat radost a zároveň dětem běží lekce výuky cizího jazyka. To je přece úplně jedno.

 

BlackHawkCZ:

Není náhodou tím, že zařízení má dva tunery (dva sloty pro CAM) a každý z nich stíhá dekódovat vždy jen jeden MUX?

Tedy pokud nahrávám ze dvou různých MUXů, tak můžu zároveň sledovat jen TV které jsou ve stejných MUXech?

 

Jestli se pletu, tak mne prosím klidně opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaku neplete te se. Když se nahrává ze 2 kanálů, je možné u toho ještě sledovat třetí kanál, ale jen z těch muxů, ze kterých se nahrává. Ale teď nevím když bude nahrávat 2x ze stejného muxu, zda ho to pustí ještě někam dále :) ale myslím že by mělo.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...