Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Conquest
To spis hlasi televizor ze nema signal ze STB.

 

O víkendu jsem tuto hlášku "No AV" několikrát rovněž zaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
OK, ja nic podobnyho na Kaonu nezaznamenal, maximalne neni signal.

 

Tak tě Tomus prosím, hoď novou hlášku jupindě do placu, máš tam určitě své spojky. I v mém případě se jedná o Kaon - Praha. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník barsalano

U Kaonu 4003, se mi navíc někdy zobrazí hláška "Mimo rozsah". Zatím mi nikdo (vč. ´odborníků´ ze servisu UPC) neporadil co to vlastně znamená. Faktem je, že z Kaonu zároveň neleze žádný signál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

"Neco" se asi v hlavach Kaonu deje protoze posledni dobou u me narusta cetnost hlasky "Neni signal" ackoliv jsem uz delsi dobu na jakekoliv experimentovani s nastavenim nebo fw rezignoval - t.j. nic jsem nemenil. Samozrejme to hlasi v situaci kdy prokazatelne nic nenahrava a signal je ok. Nejcasteji po zapnuti. Prepinani mezi kanaly ani muxy nepomaha - vsude stejna tma. Pomuze (vetsinou) pouze vypnout a znovu zapnout. Stava se to jiz pravidlem v podstane kazdy den.

 

S tim je take spojena Kaonova rostouci nemohoucnost pri nahravani - stale casteji se pozadovany porad proste nenahraje, asi proto, ze takzvane "neni signal". Je to fakt desnej kram, zavaznych chyb ma nepocitane, casem se jejich projevy jenom horsi, a novy fw nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
"Neco" se asi v hlavach Kaonu deje protoze posledni dobou u me narusta cetnost hlasky "Neni signal" ackoliv jsem uz delsi dobu na jakekoliv experimentovani s nastavenim nebo fw rezignoval - t.j. nic jsem nemenil. Samozrejme to hlasi v situaci kdy prokazatelne nic nenahrava a signal je ok. Nejcasteji po zapnuti. Prepinani mezi kanaly ani muxy nepomaha - vsude stejna tma. Pomuze (vetsinou) pouze vypnout a znovu zapnout. Stava se to jiz pravidlem v podstane kazdy den.

 

S tim je take spojena Kaonova rostouci nemohoucnost pri nahravani - stale casteji se pozadovany porad proste nenahraje, asi proto, ze takzvane "neni signal". Je to fakt desnej kram, zavaznych chyb ma nepocitane, casem se jejich projevy jenom horsi, a novy fw nikde.

 

SOUHLASÍM! Jenom doplním, že hláška "Neni signal" se objevuje v prime time, tedy po 20 hodině a o weekendech mezi 20:00 až 22:00 hodinou. Už mě i napadlo, že mnoho diváků UPC nesvědčí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...