Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník wencel

Jsem z těch HD PVR Kaon už docela zoufalý, v dubnu jsem si nechal nainstalovat k internetu a telefonu digitalni televizi a vzal jsem si ten PVR s tim ze budu koukat a nahravat HD programy, mam telku FULL HD.

 

Bohužel dneska dva měsíce po zřízení službu už mám naplánovanou čtvrtou výměnu přijímače. Je to normální? Tentokrát je to protože v EPG naprogramované pořady k nahrávání se nenahrávají (dal jsem si pozor vždy programovat jeden pořad v jednu dobu, i když z minulosti vím že min.rok když jsem měl taky HD PVR předtím než jsem to celé vypověděl dokázal nahrávat naráz bez problému ze dvou jakýchkoli programů).

 

Nevím jestli mám takovou smůlu že vždycky dostanu vadný kus nebo jeslti už tohle je standardní kvalita a mám být rád že se to vůbec zapne. Pátý kus přijímače za dva měsíce to už je vážně hrůza. Komplet reset a formátování HDD nikdy ničemu nepomohlo.

Jestli se další příjímač znovu projeví jako vadnýtak už to vážně ruším všechno komplet znovu a už se nenechám nikdy nalákat ani na akční nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

V některém z nedávných příspěvků je to vysvětleno. Vadné kusy se nevyřazují, ale po cca deseti dnech putují k novému zájemci. Je vidět, že UPC má klienty na háku. Už se nějaký čas poohlížím po nějaké kloudné konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Prosim o radu – asi 2.5 roku pouzivam handan 7000 ale az ted jsem se rozhodl pro vymenu za novejsi pristroj s hardem – jelikož mam méně mista a 7000 je docela uzka tak se chci zeptat jak siroky je novy model KCF- B4003HCO – protože starsi by se me do aparatury nevesel – a ještě bych chtel vedet zda jde přes usb přehrávat mp3 a zda to jde prez opticky vystup - dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral
Prosim o radu – asi 2.5 roku pouzivam handan 7000 ale az ted jsem se rozhodl pro vymenu za novejsi pristroj s hardem – jelikož mam méně mista a 7000 je docela uzka tak se chci zeptat jak siroky je novy model KCF- B4003HCO – protože starsi by se me do aparatury nevesel – a ještě bych chtel vedet zda jde přes usb přehrávat mp3 a zda to jde prez opticky vystup - dekuji

 

Tak tady máš požadované rozměry. výška - 6 cm, šířka - 34 cm, hloubka - 26 cm.

Hloubka je měřena bez případně zasunutých konektorů. MP3 jdou přes USB v pohodě přehrávat i jdou nakopírovat na hard disk.Jestli to jde přes optiku nevím nejsem na to vybaven.Jo a ještě počítej že někam musíš dát externí zdroj.Je to celkem malá krabička asi tak 15x8x3 cm. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

tak dneska me volali z upc ze zadny novy KCF- B4003HCO nemaji a nemeli - jedine ze me muzou bybidnout Kaon KFC B3000HCO - ze se me nevejde nikam to je nezajima a ze pouzivam jiz tri roky starou 7000 bez nahravani to je taky nezajima - sleva zadna - tak nevim co mam delat - proste vsechno pro zakaznika - je videt ze chteji jen nove zakazniky a ti co plati plnou palbu je uz nezajimaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

To jim sice říct můžeš, ale nakonec to stejně záleží na tom, jaké boxy má zrovna dodavatelská firma na skladě.

 

Co se týče toho, že boxy někde 10 dní leží a pak putují k novému zákazníkovi, jak tu někdo tvrdí, není pravda ... veškeré odebrané i vadné zařízení se odesílá na Licu, kde se repasuje. Druhá věc je to, jakým způsobem, už jsem měl jednou krabici repasovaných CV 5000, kde polovina nefungovala.

 

A Kaony jsou docela náchylné na teplo, je třeba jim nechat alespoň 5 cm prostor kvůli chlazení, jinak za pár dní budeš objednávat servis na nefunkční zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

tak jsem jim poslal dnes toto - pokud nebudou chtit vymenu za novy tak s touto kabelovkou po 10 letech skoncim -

Dobrý den.

Již deset let využívám služeb kabelové TV a od doby kdy KARNEVAL přešel pod UPC tak nastaly jenom problémy. Přes tři roky používám na HD kanály zastaralý přijímač Handan CV-7000HD a v současné době jsem ho chtěl vyměnit za nový přijímač s možností záznamu signálu na harddisk Kaon KCF- B4003HCO. – Vím že delší dobu nabízíte přijímač Kaon KFC B3000HCO ale tento přijímač nevyhovoval rozměrově a proto jsem musel čekat, až se v nabídce objeví něco pro mě vhodného. A právě nový Kaon KCF- B4003HCO je přístroj, který se vejde do umístěni mé aparatury. Jaké bylo mé překvapeni , když mě operátorka sdělila že žádny přístroj B4003HCO nemáte , že máte jen B3000HCO. Takže tímto vás žádám o výměnu přístroje Handan CV-7000HD za přístroj s hardiskem Kaon KCF- B4003HCO , který je o 3 cm užší než starší přístroj Kaon KFC B3000HCO – UŽŠÍ PŘÍSTROJ potřebuji z důvodu omezeného prostoru , protože KFC B3000HCO se mě do umístění k tv nevejde – myslím že jako dlouholetému zákazníkovi Vaší kabelové TV , který platí maximální tarif ,by jste mě mohli vyhovět. V případě ,že se moji žádost vyřídíte negativně , jsem rozhodnut Vaše veškeré služby ukončit.

 

jeste jsem se chtel zeptat - ty kaony jsou opravdu tak nachylne na teplo - kdyz by me dali novy model 4000 ktery je o tri cm uzsi jak starsi 3000 tak by mel na kazde strane z boku pouhych 1.5cm volneho mista

7.6.tak dnes rano volali a za 10 dni me 4003 privezou - NECHAPU ten jejich pristup kdy jeden den tvrdi ze zadny jiny pristroj nemeli a nemaji a druhy den me operatoka tvrdi ze 4003 z meho pozadavku privezou - jsem tak nastvanej ze bych to fakt nejradeji vsechno zrusil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry

to PESFILIPES : Model STB KCF- B4003HCO UPC distribuje,ale v v přístroji v systémových informacích je označen jako model K-B3000HDCO.Mám ho týden.Na rozdíl od Kaon KCF- B3000 má v levé části čelního panelu soubor tlačítek uspořádaných do kruhu a další 4 tlačítka.Okolo čelního panelu je stříbrný rámeček.Pod čelním displejem je vypínač.A dokonce hardisk má velikost 453,7 GB.

Upraveno uživatelem hurry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...