Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Achola

Tak mi včera vyměnili DVR Handan za PVR Kaon. Mám tu poslední verzi s externím napájením 12V. Po přečtení fóra se opravdu "těším" na zážitky. První, co mě dostalo je, že když je PVR vypnutý, není průchozí signál po koaxu, to už tu někdo psal. Nechápu. Taky jsem nepřišel na to, k čemu je tlačítko TV/STB. Tohle vysvětlení z manuálu je opravdu výborné: "Stisknutím přepnete mezi režimem příjmu televize a set-top boxu." Po přepnutí jsem nenašel žádný rozdíl. Ví někdo, k čemu to tlačítko je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlacitko TV/STB obcas pouzivam, vpodstate to vypne signal ktery jde z STB do televizoru, takze muzu sledovat na tv analogove vysilani, nebo pokud je STB kaskadove propojeno pres scart s vice pristroji, tak sleduji vysilani s dalsiho prisotroje aniz by se me tam michal signal z Kaona.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Achola

No to jsem si tak představoval. Jenže vobou módech se to chová stejně. Mám TV k PVR připojenou přes HDMI a taky přes koax. Předpokládal jsem, že když to přepnu do režimu TV, zmizí signál na HDMI a zůstane jen na koaxu. Nic takového se nestalo, v obou módech je signál na HDMI i koaxu. Je to detail, stejně pouštím TV a PVR současně, jen mám rád když vím, jak věci fungují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
jeste jsem se chtel zeptat - ty kaony jsou opravdu tak nachylne na teplo - kdyz by me dali novy model 4000 ktery je o tri cm uzsi jak starsi 3000 tak by mel na kazde strane z boku pouhych 1.5cm volneho mista

 

O boky ani tak nejde, důležitý je vrch přístroje, kde jsou průduchy

 

První, co mě dostalo je, že když je PVR vypnutý, není průchozí signál po koaxu, to už tu někdo psal. Nechápu.

 

Tohle není chyba ze strany UPC, ale jen další z nesmyslných nařízení EU, kdy přístroje ve standby režimu nesmí mít odběr vyšší než 2W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr_x

To vůbec není o tom, jestli jsou zařízení od jednoho výrobce, ale o tom, jestli podporují standard CEC. TV od Sony a DVD od Philipsu spolu klidně komunikovat můžou, pokud to obě tato zařízení umějí. V popisu přístrojů hledejte názvy jako AnyNet+, VIERA Link, Ce-Link, EasyLink, EZ-Sync, Bravia Sync apod., což jsou všechno obchodní názvy pro CEC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V poslední době pozoruju zajímavý jev:

- kaon nahrává podle časovače

- zapnu ho, umí akorát hlášení Není signál, funkční je pouze mux, ze kterého se nahrává, ale je to samá kostička

- ukončím nahrávání

- vypnu / zapnu kaon

- po zapnutí je signál ok, kostičky žádné

 

pokud pominu tradiční "zkontrolujte si kabely", existuje i nějaká hodnotější rada než ten krám vrátím?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vůbec není o tom, jestli jsou zařízení od jednoho výrobce, ale o tom, jestli podporují standard CEC. TV od Sony a DVD od Philipsu spolu klidně komunikovat můžou, pokud to obě tato zařízení umějí. V popisu přístrojů hledejte názvy jako AnyNet+, VIERA Link, Ce-Link, EasyLink, EZ-Sync, Bravia Sync apod., což jsou všechno obchodní názvy pro CEC.

 

Koukám celkem optimista 8)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...