Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Taky mě nahrávání pořadů jako úchylka nepřipadá. Naopak, nahrávám už prakticky všechno, co mě zajímá a na co chci koukat a "živě" už nesleduji, kromě sportu, téměř nic. Je lepší si organizovat čas podle sebe, než podle toho, co právě vysílají v televizi. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Dostal jsem novy KAON KCF- B4003HCO a HDD hlasi volnou kapacitu pouze 286.1GB. Jake disky se tedy vlastne do tohoto noveho modelu montuji? Drive v diskuzi tu nekdo uvadel 500GB tak jsem doufal ze je tak u vsech techto novych typu ale asi ne. Trochu zklamani, protoze u stareho typu subjektivne pribyvalo chyb se zaplnenym diskem. Jestlize ma tenhle stejny tak je to dost na prd.

 

Mimochodem, zkouseli jste nekdo dat do Kaonu jiny disk s vetsi kapacitou? Je nejaky limit ktery to zvladne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

no me to ukazuje 453,7 gb - ale myslim ze je to jedno - vzdy nahraju tak 2az 3 porady a kdyz mam cas tak se na to podivam a vymazu - jeste nikdy jsem nemel zaplneno vice jak 40 gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Zajimave. Na webu UPC inzeruji 320GB s fotkou noveho typu. Tak ze by bylo kdysi jen par kusu s 500GB? Kdy jsi ten svuj dostal? V mem pripade kapacita jedno neni protoze si chci treba nahrat vic dilu serialu a cas se na to divat mam az s odstupem, a posledni dobou jsem se bezne dostaval na 2/3 obsazenosti disku. A to mi prislo, ze uz Kaon dost nezvladal, kazdej druhej porad nenahral, neustale nemel signal a pod. Kdyz byl disk skoro prazdny tak se to stavalo min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ted ho mam presne 3 mesice - ale urcite uz to tu nekdo psal drive ze v tom novejsim je 500 gb - asi tam davaji ruzne kapacity jen aby tam neco bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Ex

Pořídil jsem si balíček KOMBI KOMFORT a k němu HD PVR Kaon KCF-B4003HCO a měl bych k němu jeden dotaz.

Naprogramuji záznam nějakého pořadu a poté ho vypnu. Když nastane čas na který byl naprogramován tak se zapne a začne nahrávat, ale když poté zapnu TV a přepnu ji na HDMI vstup na kterém mám připojen HD PVR tak se mi jen objeví že není žádný signál a z HD PVR v tu chvíli nejde prakticky nic dělat, nelze se třeba začít se spožděním dívat na právě nahrávaný pořad nebo na jiný program, jako by prostě HD PVR neposílal přes HDMI v tu chvíli žádný signál i když je zapnutý a nahrává.

Je to vlastnost tohoto přístroje nebo je nějaký problém u mě?

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak predne je potreba STB zapnout, on sice nahrava, ale obrazovy signal ma vypnuty.

Ale je dost mozne ze jste to zkousel, tento STB ma bohuzel s HDMI vystupem trochu problemy, zatim s tim nelze nic delat,

snad jiz brzy vyjde novy firmware, ktery by to mel opravit, mel jsme ho tu na testovani, ale jeste v nem byly nejake chyby.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi tu nekdo psal, ze pomuze vytahnout a zase zastrcit HDMI kabel, tak bych to vyzkousel..

Mam ke Kaonu jiny dotaz. Az budou k odkoupeni, asi bych o nej mel zajem. Ale v dopise od UPC jsem dostal info, ze pouzita zarizeni se nemuzou odprodavat, tedy dostanu novy. Ja mam asi stesti, ale me muj soucasny Kaon funguje beze vsech zde popisovanych problemu a tak bych rad odkoupil zrovna tenhle konkretni kus. Jsem zvedav, jestli to ukecam...

Zajimave, odprodat se daji jen nova zarizeni, pronajmout se ale daji i 5 a vice leta zarizeni...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Ex

kdyz nahravas a prijdes koukat na tv tak ovladacem musis jeste kaon zapnout - taky jsem byl prekvapenej ze je to nejaky zamotany - jinak dnes zas po deseti minutach vzdy tak na sekundu vypadne obraz a ze neni signal - docela otravny - v upc by se ti spici medvedi uz meli probrat a zacit neco delat - ta jejich tv to je neco - to i za komunistu tedy byly lepsi sluzby nez ta dnesni polovicni prace tyhle smecky ktera se pojmenovala upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...