Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

FW se nejprve otestuje a kdyz bude OK, tak se pusti oficialne,

pocitam ze by se to melo stihnout do konce mesice, pac to opravuje problem s prechodem na zimni cas.

 

A ta oficiální verze bude ke stažení kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Kdy ten nový fw výjde?

 

Mě se ten stb začíná porouchat čím dál častěji... konkrétně mám furt tři stejné problémy:

- náhodné vypadávání HDMI, které nutí buď vypojit/zapojit kabel nebo restartovat manuálně stb

- náhodné zamrznutí při přepnutí z jednoho muxu do druhého a následný automatický restart stboxem

- občas mi píše, že není přístup u kanálů, kde by to psát neměl

- epg vynechává české znaky (ě,š,č,ř,ž,ý,á,í,é)

 

Kdyby nový fw tohle opravil a přidal možnost regulace hlasitosti na jednotlivých kanálech, bodlo by to...

...ale nebudu si naivně myslet, že by UPC vše opravilo hned najednou :lol:

 

a kdyby opravil jeste i

- nahodne nenahrani naprogramovaneho poradu

- nahodne mizeni oznaceni ze program je nastaveny na nahrani v EPG (pricemz oznacit znovu porad nelze, protoze v seznamu nastaveny stale je, pouze se nezobrazuje symbol "R" v EPG)

- nefunkcni previjeni pri prehravani u nekterych kanalu (po previjeni se prehravani spusti z jineho mista, rozdil je nekdy az minuta)

- castou hlasku "Neni signal"

- spatne fungujici posun v EPG (nekdy reaguje treba az na treti zmacknuti tlacitka vpravo nebo vlevo

tak by z toho uz pomalu mohl byt prijatelny pristroj, ktery se jakz takz da pouzivat. Mraky dalsich nedostatku, mensich chyb nebo nelogicnosti v ovladani by se pak uz daly prehlednout, protoze takove se najdou i u konkurence.

 

Jinak sorry, ale je to strasnej sh*t. Zlaty Handan se vsemi jeho "nedostatky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Mimochodem, nabizim vsechny mne zname chyby presne popsat, pokud dostanu kontakt primo na vyvojare daneho softwaru a ten bude mit jasny ukol chyby co nejdrive odstranit. Klidne takovemu cloveku venuju i nekolik hodin casu vysvetlovani nebo podpory pri simulovani problemu a hledani mozne priciny, pokud budu mit zaruku, ze na tom opravdu nekdo chce pracovat a muj cas nebude promarneny. Vsechno to jsou chyby, ktere lze podle meho nazoru opravit, nektere z nich mozna i velice snadno. Jejich pretrvavajici existence pouze potvrzuje, ze "service quality" a "customer support" jsou pro UPC zcela nezname pojmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73

Dostal jsem new firmware na test od tomuse :diky

 

HDMI -starý firm. - u mě se projevovalo tak, že při vypnutí tv a nechání zapnuteho HDboxu a znovu zapnuti tv se místo programu objevila modrá obrazovka, zvuk šel nutno buď vyndat a zandat hdmi kabel z HDboxu nebo na tv přepnout vstup

new firm. - problém odtraněn :cheers:

 

NENÍ SIGNÁL - starý firm. - dosti častá hláška u mne hlavně u Hbo Comedy a Cinemax 1-2 při přepnutí na tento kanál

- new firm. - zatím se zdá že se to o mnoho zlepšilo (hláška se objevila zatím v průměru 2 za den)

 

NENÍ PŘÍSTUP - starý firm. - mě se tato hláška nezobrazovala (supreme), jen u kanálu LEO a to je správně

- new firm. - zatím bez hlášky (tedy krom LEO)

 

POSUN V EPG - starý firm. - někdy reagoval třeba až na třetí zmáčknutí tlačítka vpravo, vlevo, nahoru, dolu (stejně jako u vito)

- starý firm. - vše při starém tzn. neopraveno

 

EPG české znaky - starý firm. - u mne se české znaky zobrazovali správně

- new firm. u mne neměl co opravovat české znaky se zobrazují správně

 

ČASOVAČ NAHRÁVÁNÍ - starý firm. u mne nezobrazoval správně české znaky

- new firm. vše při starém tzn. neopraveno

 

Toť zatím mé postřehy z krátkého testu nového firmware.

Webik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že to je něco na způsob SAT přijímače Ferguson Ariva. Na jednom foru už toho jsou kolem "ladění" toho zázraku zhruba 3000 příspěvků a nebere to konec. Ale jsou takoví fandové, chápu to. Mě když bylo kolem 20 roků, tak jsem se také v elektronice a PC rád šťoural, cosi stále ladil, a tak podobně. Dneska už to fakt nehrozí. V určitém věku už prostě chcete výrobky používat a ne kolem nich skákat. Ten výrobek nám má sloužit, ne aby mi jsme sloužili jemu

To samé platí pro ten STB od Kaonu. To bude věčné ladění a zkoušení, .......... zkrátka jako u té Arivy. Ovšem já už jsem ve věku (a mnozí jistě také), že když zjistím, že přístroj je jaksi aušus, tak ho obejdu a zakoupím přístroj, který zapnu a on dělá to, co má a k čemu byl určen. Myslím, že toto chápeme všichni, pouze lidé na UPC to jaksi nechápou a obávám se, že pokud budou mít monopol, a nebo je někdo nevyhodí z pramenu, jak tu žábu., tak se to nezmění.

Apropó: Kolik vedoucích pracovníků z UPC má u sebe doma kabelovku UPC? Myslím, že ani jeden, že všichni jedou na satelitu a to ne na UPC satu.

Zkrátka, každý, kdo má rozum, tak by ty STB od Kaonu nikdy nebral. Ale jak jsem už někde jinde psal: Korupce, úplatky, malá domů .......... to je prostě pro grázly to pravé rito. A tady to korupcí smrdí na sto honů!

Ještě bych dodal: Sousedíme z Německem. Tam je vynikající firma TechniSat, která také vyrábí STB pro kabelovky. jsem 100 procentně přesvědčen, že to jsou přístroje na vysoké úrovni, u kterých by se asi nemuselo nic donekonečna ladit, dolaďovat, atd. Prostě by fungovaly. Má to ale jednu nevýhodu. "Někdo" by holt nedostal "malou domů".

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

A ta oficiální verze bude ke stažení kde?

Tu si STB stahne automaticky sam ze site.

 

Mne se teda automaticky nestáhne nic. Úmyslně jsem si nahrál starší FW a čekal dva týdny co to udělá a ono vůbec nic.

Nemohl by se tu zveřejnit odkaz ke stažení až vyjde finální aktuální verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...