Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

mipo, já tu výměnu (KCF-B3000HCO za KCF-B4003HCO) i když ne vlastní vinou absolvoval a můžu ti zodpovědně napsat že kromě externího napájení žádná změna. Je to stejný šmejd jako ten předchozí model!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tahle předtucha mě odrazuje od snahy na výměnu. Asi budu hledat poskytovatele, který nabídne kvalitnější přístroj a služby. Už mi pomalu s UPC dochází trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Trochu off-topic:

Mipo: Skoro po 4 letech (registrace tady na webu) ti opravdu jen "pomalu" dochází trpělivost.

Neboj, já taky čas od času vybouchnu a pak se zas zklidním a ty chyby ze strany UPC nějak překousnu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Do doby, než jsem se potkal s Kaonem, jsem postupně problémy dokázal překousnout a někdy i vyřešit. Kaon je ale trochu silné kafe na rozdýchání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikis

Já předchozí Handan neměl, mám zkušenost jen s Kaonem ale je to fakt třída! Každopádně budu s ním bojovat dál, uvidíme snad nový firmware trochu pomůže i když si myslím že je to spíš věcí nekvalitního hardware a to je pak těžké vymyslet co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

aspon je videt co je upc za spolek - kdyz provozuji takto nekvalitni sluzby a pronajimaji jeste horsi zarizeni - UPC BY MELO JIT S CENOU DOLU - a ne jen vsude vydavat klamavou reklamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo
Jak to tady čtu tak koukám že nejsem sám co má problémy s tímhle zázrakem od UPC :D . První Kaon HD 3000 jsem reklamoval kvůli tomu že v něm odešel pevný disk a teď mám ten novější model, myslím že má označeni Kaon HD 3003 a ten jednou pevný disk načte podruhé ne, hláška není signál ta je běžná, nenahrání pořadu už taky bylo, takže asi mě čeká další reklamace :( . I technik který mi měnil ten první jen lakonicky oznámil, že dva roky vybírali HD přijímač pánové z UPC pak vybrali tohle a mi to chodíme jen měnit kus za kus! Hrůza.

 

Tak já jsem na to v podstatě stejně. Mám už třetí přístroj a u předešlých vždy kleknul HDD. Občas se objeví i některé nedostatky, které se tu popisujou, ale zatím jsem to překousnul :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo
Mne se teda automaticky nestáhne nic. Úmyslně jsem si nahrál starší FW a čekal dva týdny co to udělá a ono vůbec nic.

Nemohl by se tu zveřejnit odkaz ke stažení až vyjde finální aktuální verze?

Tomus: Tim starsim FW myslis ktery ?

Pokud vim tak zadny starsi od UPC nikde k dispozici nebyl.

 

Když se měnila verze 3 na 4, tak aktualizace neproběhla, ani když jsem později provedl nastavení, které tu někdo doporučoval. Zkoušel jsem nahrát i slovenský FW a také se nic nedělo. Tak jsem si nakonec verzi 4 musel nainstalovat sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...