Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ex

Měl bych dotaz ohledně výstupu Dolby Digital zvuku přes HDMI.

Mám propojen Kaon KCF-B4003HCO přes HDMI do TV a z TV zvuk do AV Receiveru pomocí optického digitálního kabelu (Toslink).

Když sleduji nějaký pořad s Dolby Digital zvukovou stopou ať už přímo nebo ze záznamu tak mi zvuk na AV Receiveru hraje místo Dolby Digital jen PCM.

Jiné zařízení (např. PopcornHour) mi takto zapojeno bez problémů zvuk v Dolby Digital přehrává takže problém v TV nebude.

Zkoušel jsem i jiný HDMI kabel, ale bylo to stejné.

Jinak samozřejmě pokud propojím Kaon přímo pomocí optického kabelu přes S/PDIF do AV Receiveru tak zvuk v Dolby Digital hraje jak má.

Je to vlastnost Kaonu že přes HDMI nejde Dolby Digital zvuková stopa nebo je problém někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex
ale on tu o zadnem 5.1 nepise - jinak bud rad protoze pcm je samozrejme kvalitnejsi nez nejake komprimovane dd :lol:

 

Neřeším ani tak co je kvalitnější, ale zda by to mělo takto fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

Měl bych tu ještě jeden dotaz.

V MENU v Nastavení PVR je možnost - Přidání času před začátkem a Přidání času po konci což by pokud to správně chápu mělo být přídání času před začátkem a po konci programovaného záznamu. Takže když např. u Přidání času po konci nastavím na 15min. mělo by mi to při naprogramování záznamu přes EPG automaticky přidat k času ukončení nahrávání 15min. a nemusel bych ten čas upravovat ručně? Mě to totiž takto nějak nefunguje tak se ptám zda to špatně chápu nebo dělám něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex
jo ma to automaticky u kazdeho nahravani pridat nastaveny cas - u me to tak funguje

 

Omlouvám se, u mě to funguje zdá se taky, jen mě zmátlo to že když jsem se mrkl do výpisu naprogramovaných pořadů tak tam se zobrazuje originál čas z EPG a není tam vidět to nastavené přidání času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73

Pokračování testu new firmware od tomuse aneb co se ukázalo po týdnu v ostrého provozu:

 

HDMI - bohužel se u mě projevila new závada a to při delším (cca 2hod) přehrávání natočeného pořadu náhodné vypnutí a zapnutí signálu hdmi :evil:

 

RESTART - dále se projevil náhodný restart a to v době nahrávání, které se timto ukončilo.

 

Nepřepínání programů - po zapnutí hdboxu nešli přepínat programi - léčba restartem.

 

EPG - jednou se stalo, že se vytratili české znaky - léčba vypnutím a zapnutím EPG na českém programu.

 

Webik73

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jinými slovy se neopravilo nic :lol:

 

A než mi někdo napíše, že firmware není finální, bla bla bla,... moc dobře tomu rozumím, ale je znepokojivé, že příznaky/chyby přetrvávají i nadále a nebo se objeví u někoho, kdo je předtím nezaznamenal.

 

Proč se u UPC musí na všechno vždy čekat tak dlouho a potom to stejně ve většině případech za moc nestojí? Ach ano... ta holandská centrála, která by se měla zavřít do karantény, a laxní přístup české pobočky ala 'mouchy snězte si mě" :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

no myslim ze uz by meli v upc neco delat kdyz chteji tak nehorazne penize za takto nevyhovujici sluzby - ten spolek to je opravdu seslost ..... NECHCI BYT SPROSTY - stydel bych se tam pracovat a chodil bych kanalem - dokazou akorat bombardovat verejnost klamavou reklamou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...