Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník blod

Chtěl bych se optat.Svítí vám kontrolky led na předním panelu stále nebo se po čase vypnou a zůstáva jen svítit kontrolka napájení ? Na starším modemu mě kontrolky led ukazovaly připojení a u tohoto mi ukazuje jen připojení k síti 220V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Zrovna na tomto Compale by ale kľudne mohli svietiť, sú také tlmené, nevypalujú oči :)  Ideálne by to bolo zapracovať do nadstavení a každý by si vybral ako mu to vyhovuje. V podstate je to ale prkotina... Ja som to používal len na kontrolu či na modeme prebieha dátový prenos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kabismo

U nového modemu koukám a nevidím nikde možnost přepnutí módu modemu a v zabezpečení nemám ani možnost port forwardu. Má to tak ještě někdo, nebo už to někdo řešil?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Ja tam tie položky mám. Ked´ mám nejaký problém s pripojením alebo modemom vždy kontaktujem UPC cez messenger na Facebooku. Vždy reagujú rýchlo a problém vyriešia. Na ten ich automat na technickej podpore nemám nervy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Snad nemotam dohromady ruzne veci - mam za to, ze se tu psalo, ze takhle se to chova, kdyz mas zapnute IPv6 DS-Lite. Nech si od UPC vypnout IPv6 a prepnout na IPv4-only. Pak se moznost prepnuti mezi rezimem routeru a mdemu objevi. A port forwarding taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník binovec
V 10. 3. 2018 at 1:11, sober napsal:

Dobrý večer,

mám mobil Huawei P10 s Androidem 8.0. Certyfikat jsem naistaloval, ale nejde ho zvolit v nastavení. Když vyberu "use system certificates", tak chce to po mě název domeny, jinak tlačítko "připojit" je neaktivní. Když to zkusím bez cerfytikatu, tak to taky nejde - connection time out.

Edit: Nakonec povedlo se správně nainstalovat certyfikat, nemusel jsem už zadávat názvu domeny, ale stejně nejde se připojit - furt je connection timed out

 

před 15 hodinami, kabismo napsal:

U nového modemu koukám a nevidím nikde možnost přepnutí módu modemu a v zabezpečení nemám ani možnost port forwardu. Má to tak ještě někdo, nebo už to někdo řešil?

díky

5aa4f0e16821c_reim_modemu.thumb.png.40c1233b91b70b7a54074e181eeebe4f.png5aa4f0e687368_smerovaniportu.thumb.png.c01b0dab2375e31bcba0c948e6c01eec.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...