Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník ir11

Zdravim; vymenili mi modem/router za tento a nejako sa mi nedari z internetu dostat na webserver (Raspberry Pi) za nim - nastavim port forward a nic... Skusil som teda, ci sa aspon dostanem na aministraciu routeru - povolim cez Admin/Remote access a tiez nic (skusam aj z inej siete). Podarilo sa to dakomu resp. vedel by niekto odskusat ci sa dostane na administraciu cez internet? Vdaka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver

Zdravím,

 

Po instalaci nového modemu jsem zaznamenal bizarní problém - u několika zařízení s Androidem (2 stejné mobily, tablet) se dramaticky zvýšila spotřeba (30% vybito za noc - 8 hod. nečinnosti, jen wifi a mobilní data). U zařízení s Windows jsem to nerozpoznal. Může být taková souvislost?

 

Tablet (Android 4.1) se navíc nemůže připojit k domácí wifi. Po zadání hesla se nestane nic - síť zůstane zobrazena jako uložená. Krátkodobě pomohla změna hesla na routeru, ale problém se vyskytl za pár dní znovu. Na WiFree se tablet připojí bez problému. Jiná zařízení s připojením na tuto wifi nemají. V čem může být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smažte na těchto zařízeních záznamy o této síti, zkontrolujte, na jakém kanálu ona WiFi vysílá a jak je tento kanál volný / zarušený. Jestli najdete volnější kanál, přelaďte na něj (na jeden z kanálů 1-12) a poté se znovu na mobilu přihlašte.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver

Síť jsem samozřejmě několikrát smazal ("odstranit síť v nastavení) - nevím, jestli něco ještě zůstává někde v cache apod. a jak to odstranit. Kanál už je nastavený manuálně na ten nejméně zarušený (stejné nastavení bylo i na původním modemu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

mám malej server + domácí pc, nedávno mi měnili modem a dali mi tenhle. Nastavil jsem DMZ na ten svůj server. Z venku, třeba přes tor jde vidět a pingovat normálně, ale když se pokusím na tu IP přistoupit z lokální sítě (např. pingovat vlastní veřejnou IP), tak mě to nepustí - vyprší čas. Zkusil jsem i vypnout firewall v modemu a nic. Jak z domácího pc, tak ze serveru. Potřebuju na to přistupovat přes doménu, která mi na IP směruje a nechce se mi na lokálu zbytečně nastavovat na každém PC speciálně DNS. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem volal podporu a dozvěděl jsem se to nejhorší... že ten krám prostě neumí NAT loopback. Resp. jeho debilní user-friendly (advanced-nightmare) administrace od UPC. Takže zbytečně - i přes relativně dobré vybavení modemu/routeru musím koupit to samé znovu - router který mě bude stát zhruba tolik, co mě stál ten stupidní modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam taky tento Compal, funguje uz dobre, akorat se nemohu dostat pres web. rozhrani do rozhrani, pac me nepusti heslo. Dam admin a nic, prej je spatne, tak fakt nevim, myslel sem, ze admin je standartni heslo....ale zapira se s tim, ze heslo je spatne. Nebo je tu nejaka zmena? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...